Играй и спечели [MTA]

Let's keep the forum alive. Here we will post all the news. || Всички новости ще бъдат съобщавани тук.
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Играй и спечели [MTA]

Post by Dixiklo. DRIFT »

От този момент до второ нареждане ще има нова игра в МТА сървъра - "Играй и спечели", тоест според условията, които ще намерите малко по-долу в темата ще можете да спечелвате някакви награди. Това е, за да се отблагодаря на всеки един играч, който се е задържал досега и продължава да доказва, че е привърженик на моята верига, за което благодаря на всеки един играч в сървърите ми. :)
Условия | Награди
  • 100 часа игра в сървъра | 20 000$ кеш в сървъра
  • 300 часа игра в сървъра | ВИП в сървъра за неопределен период от време (мога да го махна ако не сте достатъчно активни или нарушавате правилата на сървъра)
  • 400 часа в сървъра | ВИП в сървъра за неопределен период от време (мога да го махна ако не сте достатъчно активни или нарушавате правилата на сървъра) + 35 000
  • 600 часа в сървъра | ВИП в сървъра за неопределен период от време (мога да го махна ако не сте достатъчно активни или нарушавате правилата на сървъра) + 50 000
  • 800 часа в сървъра | ВИП в сървъра за неопределен период от време (мога да го махна ако не сте достатъчно активни или нарушавате правилата на сървъра) + 100 000
  • Първо място в F5 Drift топа | 30 000$ кеш в сървъра + ранк Drifter в Discord сървъра
  • Второ място в F5 Drift топа | 15 000$ кеш в сървъра + ранк Drifter в Discord сървъра
  • Трето място в F5 Drift топа | ранк Drifter в Discord сървъра
  • Активност в Discord сървъра, организиране на чатове, разговори и събори |ранк Fan в дискорд сървъра + ВИП докато поддържате тази активност
  • Активност във ФОРУМА, пишете в темите в "На лафче" и другите, организирате чатове и поддържате атмосферата във форума, имате потребителски аватар | ранк Fan в дискорд сървъра и при поддържане на тази активност Respected и във форума
  • Викане на още хора в сървъра, добра атмосфера в сървъра (трябва да докажете, че вие сте ги извикали) | ранк Respected в Discord сървъра и 2 000 000$ кеш в сървъра.
  • ОЧАКВАЙТЕ ОЩЕ!

ВАЖНО! Невъзпитани и недисциплинирани хора няма да получат награди, също и такива, уволнени от поста си поради специфична причина, като лошо държание или злоупотребяване с правата си.
ВАЖНО! Имам право да отказвам на хора, които не заслужават наградата!
ВАЖНО! За да поискате наградата си пишете в тази тема и поставете доказателство, на което ясно да се вижда постижението ви!
Last edited by Dixiklo. DRIFT on Mon Mar 30, 2020 10:50 am, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Shad0lSecret
Member
Forum rank: Member
Posts: 23
Has thanked: 2 times
Bulgaria

Re: Играй и спечели [MTA]

Post by Shad0lSecret »

Аз имам дадените 60 часа и мога да спичеля 2миллиона долара
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Last edited by Dixiklo. DRIFT on Thu Mar 26, 2020 2:01 pm, edited 1 time in total.
Reason: Ще ги получиш.
User avatar
ShadowDex123BG
Member
Forum rank: Member
Posts: 4
Has thanked: 1 time
Bulgaria

Re: Играй и спечели [MTA]

Post by ShadowDex123BG »

Screenshot_3.png
Aз имам 92 часа може ли 2 000 000$
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Last edited by Dixiklo. DRIFT on Thu Mar 26, 2020 2:01 pm, edited 1 time in total.
Reason: Ще ги получиш.
User avatar
GoodBoys
Member
Forum rank: Member
Posts: 10
Bulgaria

Re: Играй и спечели [MTA]

Post by GoodBoys »

аз имам 100 часа + 60 часа
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Last edited by Dixiklo. DRIFT on Thu Mar 26, 2020 2:02 pm, edited 1 time in total.
Reason: Нарушаваш правилата и няма как да получиш от този начин. Опитай с ВИП кандидатура и добро впечатление. ВИП кандидатурите са в дискорд сървъра!
User avatar
Shad0lSecret
Member
Forum rank: Member
Posts: 23
Has thanked: 2 times
Bulgaria

Re: Играй и спечели [MTA]

Post by Shad0lSecret »

Имам 100 часа може ли ВИП
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Last edited by Dixiklo. DRIFT on Fri Apr 03, 2020 2:03 pm, edited 1 time in total.
Reason: Нямам добри впечатления от теб и не мисля, че все още го заслужаваш. Можеш да си го закупиш. На този етап - не.
User avatar
tonkata
Global Moderator
Forum rank: Global Moderator
Posts: 297
Has thanked: 22 times
Been thanked: 26 times
Bulgaria

Re: Играй и спечели [MTA]

Post by tonkata »

Имам нужните 60 часа може ли да получа 2 милиона
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Last edited by Dixiklo. DRIFT on Sat Apr 18, 2020 1:08 pm, edited 1 time in total.
Reason: Да, когато влезна ще ги получиш.
User avatar
Nikolai
Member
Forum rank: Member
Posts: 1
Bulgaria

Re: Играй и спечели [MTA]

Post by Nikolai »

imam 60 chasa igra
Last edited by Dixiklo. DRIFT on Sun Apr 26, 2020 9:51 am, edited 1 time in total.
Reason: Пиши на кирилица и сложи доказателство другият път. Този път няма да получиш наградата. :)
User avatar
justbogi
VIP
Forum rank: VIP
Posts: 25
Has thanked: 4 times
Been thanked: 9 times
Bulgaria

Re: Играй и спечели [MTA]

Post by justbogi »

Аз имам над 100 часа в сървъра, 2 милиона ми даде вече, но ВИП май нямам :xD:
Last edited by Dixiklo. DRIFT on Sun Apr 26, 2020 9:19 pm, edited 1 time in total.
Reason: Ако ти дам ВИП може да не те спаунва в базата на чистотата, иначе нямам против :D
Image
User avatar
TwoPandas VAG
Chat Helper
Forum rank: Chat Helper
Posts: 232
Location: В дизала ги бега

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 30 times
Been thanked: 20 times
Bulgaria

Re: Играй и спечели [MTA]

Post by TwoPandas VAG »

а аз съм Панда в стария Акаунт имах 158 часа ама нали ми стана нещо с акаунта и сега имам 23 часа незнам дали има шанс да си печеля наградите :D
Last edited by Dixiklo. DRIFT on Wed Apr 29, 2020 9:39 am, edited 1 time in total.
Reason: Старият логин панел е върнат, трябва да можеш да влезеш с него. Ще ти дам 1 000 000$ неустойка.
Всяко дете си има мечта 1.9тди С права тръба :evil: 8-)
User avatar
tonkata
Global Moderator
Forum rank: Global Moderator
Posts: 297
Has thanked: 22 times
Been thanked: 26 times
Bulgaria

Re: Играй и спечели [MTA]

Post by tonkata »

Имам нужни 100 часа за ВИП
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Last edited by Dixiklo. DRIFT on Thu Apr 30, 2020 8:03 am, edited 1 time in total.
Reason: Има и репорти срещу теб, ВИП можеш да получиш, като го купиш.
Post Reply New Topic

Return to “Новини”