[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за полицай-Stoyan_kolev

Here we will move the declined applications.
User avatar
stoyan_kolev
Member
Forum rank: Member
Posts: 31
Gender: Male / Мъж

Been thanked: 1 time
Bulgaria

[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за полицай-Stoyan_kolev

Post by stoyan_kolev »

1. Как се казвате? Стоян Колев

2. Ник в игра? Stoyan_kolev

3. На колко сте години? 15

4. Защо искате да станете админ/полицай/медик (посочете какъв искате да станете)? Искам да стана полицай защото си пропилях шанса който ми беше даден, защото компютърът ми направи проблем и ще се радвам, ако ми бъде даден втори

5. От колко време играете в сървъра и колко време можете да отделяте НА ДЕН? От приблизително 6 месеца.Отделям около 5-7 часа

6. Били ли сте някъде админ/полицай/медик/механик (посочете къде)? Бил съм полицай в този сървър

7. Дискорд/Стийм за връзка? stoyan_kolev#0261

8. Как бихте оценили своите английски умения по десетобалната система (1/10)? 7/10
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за полицай-Stoyan_kolev

Post by Dixiklo. DRIFT »

Нищо ти нямаше на компютъра, нарочно игнорваше, 2-3 седмици чаках отговор, но така и не го получих. Видях те да цъкаш други игри и да си на линия, игнорваш всички, предупредих те.
За да не си помислиш, че съм против теб ще назова и другите причини, които са следните:
- нулева активност, не си влизал в сървъра от над 1 месец.
- не показваш желанието, няма репорти, няма активност, просто минаваш и заминаваш като призрак.

Няма как да стане, съжалявам. ОТХВЪРЛЕН, нова кандидатура пусни най-рано след 30 дни.
Last edited by JackJonesBo4 NUK3S on Sun Sep 27, 2020 7:33 pm, edited 1 time in total.
Reason: That's an L
Image
Locked Locked

Return to “Отхвърлени кандидатури”