[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за админ-b3zp0sh7ad3n За BHOP Servera

Here we will move the declined applications.
User avatar
b3zp0sh7ad3n
Member
Forum rank: Member
Posts: 2
Gender: Male / Мъж

Bulgaria

[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за админ-b3zp0sh7ad3n За BHOP Servera

Post by b3zp0sh7ad3n »

1. Как се казвате и какъв е никнейма ви в играта - Красимир - b3zp0sh7ad3n
2. На колко сте - 26
3. От къде сте - Варна
4. Защо искате да станете админ? - Да следя за хакери и да въвеждам ред
5. Били ли сте някъде другаде админ (ако да - къде) - Bg trewa Killes cs TrevichkaVsbananche
6. Дискорд за връзка - b3zp0sh7ad3n#9356
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за админ-b3zp0sh7ad3n За BHOP Servera

Post by Dixiklo. DRIFT »

Здравей,

Благодаря ти за кандидатурата, но не виждам желанието ти да станеш админ. Активността ти не е цветуща, регистриран си преди малко, няма нещо, което да ме грабне в теб - съветът ми е да си покажеш желанието за админ удачно, прави мнения във форума, докладвай нарушителите, помагай на играчите и админите в сървъра и покажи, че ще се справиш.

Също така бих искал да ми докажеш, че си на 26 години. Избери ти как да го направиш, но ще те помоля да го направиш. :)
Image
User avatar
b3zp0sh7ad3n
Member
Forum rank: Member
Posts: 2
Gender: Male / Мъж

Bulgaria

Re: Кандидатура за админ-b3zp0sh7ad3n За BHOP Servera

Post by b3zp0sh7ad3n »

братле мога да ти дам фб или каквото кажеш ппц играя само в bhop servera редовен съм там и имам желание за там
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за админ-b3zp0sh7ad3n За BHOP Servera

Post by Dixiklo. DRIFT »

Снимай лична карта и прикрий данните, прати ми снимката по дискорда. :)
Last edited by Dixiklo. DRIFT on Sat Aug 01, 2020 11:07 am, edited 1 time in total.
Reason: Да, на 26 е.
Image
User avatar
q2k
VIP
Forum rank: VIP
Posts: 22
Been thanked: 6 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за админ-b3zp0sh7ad3n За BHOP Servera

Post by q2k »

1. Поведение - 0
Когато си в сървъра, в 80% от случаите се заяждаш, провокираш или обиждаш. Ще ти припомня две ситуации:
----- Първа ситуация: Гагвам "голямото ти приятелче" malin in da house за обиди и непристойно поведение, ти 2 минути по-късно влизаш в сървъра и започваш да ми търсиш сметка и обяснение защо съм го гагнал и най-безцеремонно започваш да ми заповядваш да му махна гага, обиждайки ме.
----- Втора ситуация, която е идентична: Гагвам malin in da house за обиди, ти 2 минути по-късно влизаш в сървъра и започваш да спамиш някакво съобщение, свързано с Jedai Hack, което си копирал от Интернет, целейки да провокираш и да тролваш. Направих ти забележка да спреш да спамиш, но ти не пожела да го направиш.

С подобно отношение как очакваш да си Админ? Искаш да станеш Админ, за да въвеждаш ред? Крадецът вика дръжте крадеца.


2. Желание - 0
Имаш желание за BunnyHop сървъра? Бих казал, че влизаш в сървъра доста рядко, на приливи и отливи; имаш 20 часа престой в сървъра, като поне половината са от стоене АФК (няколко пъти играчи са ми се оплаквали, че стоиш АФК и пречиш на вота); един сериозен разговор не съм те видял да проведеш с някого в сървъра (приятелски/джентълменски разговор или просто да се поинтересуваш от нещо, някакво добро впечатление да оставиш у хората), защото както вече казах - само провокации и тролване от твоя страна.


В заключение ще допълня: Не мисля, че си от сериозните хора, и че може да ти се има доверие.


Отхвърлен!
Ever Tried. Ever Failed. No Matter. Try Again. Fail Again. Fail Better.

Image
Locked Locked

Return to “Отхвърлени кандидатури”