[ОТХВЪРЛЕН]Отдел чистота

Here we will move the declined applications.
User avatar
Turbo_sad
Member
Forum rank: Member
Posts: 5
Bulgaria

[ОТХВЪРЛЕН]Отдел чистота

Post by Turbo_sad »

Здравейте, staff казвам се Георги Стефанов turbo sad ми е nickname на 14 съм от Хасково. Иска да стана от отдел чистота защото виждам че на panda му е трудно да се справя сам а и особено след последния ъпдейт разбрах че трябва да бъде като пътна помощ (не съм сигурен ) в друг сървар съм бил член от staff но сървара бе спрян. Моята оценка по английски си я слагам на 7 или 7 и половина, дискорда ми е Turbo_Sad #6129
Знам че последните дни не се разбирам с staff добре за което моля за извинение всички членове от staff от предните съвети които ми даде Дикси аз правих няколко мини конвоя или поне опит за конвой. Отново казвам извинете за неприятностите няма да правя такива неща повече наистина искам да съм отдел чистота. За момента съм виждал че само panda работи в тази фирма и за това кандидатствам за да му помогна защото не е приятно да им спалнати коли и по някога дори лагва от тях (поне при мен е така) ще се радвам да съм нов колега в чистота.😁
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Отдел чистота

Post by Dixiklo. DRIFT »

Как бих могъл да добавя човек в екипа след толкова изцепки в скоро време? Говорил си на хората, че съм щял да ги банвам ей така от нищото, да не споменавам още какви глупости беше правил, не става така.
Много избърза с тази кандидатура. Поправи се, изпълни условията ми по-долу и нова кандидатура пусни най-рано след 20 дни!
Съвети, в които да се слушаш, ако искаш да влезеш в екипа някой ден:
  • Бъди активен и редовен в сървъра
  • Докладвай нарушителите във форума или дискорд групата
  • Организирай събори в #meetings (Discord групата)
  • Прави мнения във форума и викай приятели, забавлявай се

Тази кандидатура е ОТХВЪРЛЕНА. Нова кандидатура можеш да пуснеш след 20 дни. През това време е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да си спазил по-горните изисквания, специално написани заради теб.

Приятна игра в сървърите на DIXIKLO-Servers и умната! ;)
Image
Locked Locked

Return to “Отхвърлени кандидатури”