[ОТХВЪРЛЕН]кандидатура за медик.

Here we will move the declined applications.
User avatar
Al3rtGG
Member
Forum rank: Member
Posts: 9
Bulgaria

[ОТХВЪРЛЕН]кандидатура за медик.

Post by Al3rtGG »

1.Как се казвате?-Георги Киров
2. Ник в игра?-Аl3rtGG
3. На колко сте години?-18г.
4. Защо искате да станете админ/полицай/медик (посочете какъв искате да станете)?-иксам да стана медик за да помогам на съвъра и на хората вътре
5. От колко време играете в сървъра?-65часа
6. Били ли сте някъде админ/полицай/медик/механик (посочете къде)?не съм бил никъде медик
7. Дискорд/Стийм за връзка?-discord-Al3rtGG#2232
8. Как бихте оценили своите английски умения по десетобалната система (1/10)?-8/10
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: кандидатура за медик.

Post by Dixiklo. DRIFT »

Здравей, благодаря ти за кандидатурата. Не съм те засичал в сървъра, не си ми направил и впечатление. Моята препоръка към теб е да бъдеш по-редовен както в сървъра, така и във форума и дискорд групата, тоест прави събори в #meetings, направи мнения във форума и общо взето се докажи.
Отговори ми на следните въпроси:
  • Имаш ли добри комуникативни умения?

Също така, искам и да напишеш текст в свободен тип, в който разказваш за себе си и за това с какво ще помогнеш. Примерно:
Dixiklo. wrote:Аз се казвам X и съм на X години от град X. Искам да стана медик, защото ... и гарантирам за себе си, че ще бъда максимално сериозен. Няма да злоупотребя с правата си, добър съм в английския и смятам, че ще се справя.
...
И ще те помоля да не копираш моите аргументи. :)
От теб очаквам доста голямо есе, тъй като си една идея по-голям от другите и трябва да докажеш, че си и по-справедлив и заслужаваш поста!
Image
User avatar
Al3rtGG
Member
Forum rank: Member
Posts: 9
Bulgaria

Re: кандидатура за медик.

Post by Al3rtGG »

Казвам се Георги Киров на 18 години от град Сливен гарантирам за себе си че съм отговорен и редовен в сървъра искам да стана медик за да може да помагам на сървъра обещавам никога да не злоупотребявам с правата си,ако го направя нека да бъда уволнен или баннат искам да стана лекар също и защото баща ми е лекар и той когато ми разказва ми харесва още повече и теи къто още уча искам да вида какво е поне в игра.моя английски език бих го оценил като много добър(8-10) и съм се запознал с правилата на сървъра имам добри отношения и добри комуникативни умения и съм прочел тази тема - viewtopic.php?f=18&t=7&sid=7da71c4ec4d5 ... ad3c71affb
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: кандидатура за медик.

Post by Dixiklo. DRIFT »

Не мога да нарека това есе, нито теб пълнолетен. Казах, че годините за мен не са от значение, стига да не ме лъжат. Отхвърлен, нова кандидатура за Медик можеш да пуснеш след 20 дни.

Ако искаш да си в екипа можеш да пуснеш кандидатура за Отдел ЧИСТОТА, но гледай да се докажеш - прави мнения във форума, прави събори, пиши в дискорд групата, бъди активен в сървъра и се дръж добре!
Image
Locked Locked

Return to “Отхвърлени кандидатури”