[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за Полицай

Here we will move the declined applications.
User avatar
GoodBoys
Member
Forum rank: Member
Posts: 10
Bulgaria

[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за Полицай

Post by GoodBoys »

1.Казвам се Илия
2.Име в играта: GoodBoYs
3.Години:16
4.Искам да стана полицай за да служа на реда в сървъра
5.Играя от :282 часа
6.Не съм бил
7.Моят дискорд е: GoodBoYs#3397
8.Бих оценил мойте Английски умения 7/10
:)
:)
:)
:)
:) Много поздрави за Екипа :) :drinks:
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за Полицай

Post by Dixiklo. DRIFT »

Наспамил си 300 емотиконки, само за да запълниш редове. :?
Въпрос №1: Ако нарушиш правилата или ползваш правата си за лична изгода ще бъдеш строго наказан с взимане на правата, вкарване в черният списък, глоба 35 000 000$ и бан от сървъра за определен от мен срок от време. Приемаш ли?

Напиши есе минимум 400 думи, в което разказваш защо искаш да станеш полицай, как ще си полезен и защо да ти се доверим.
Image
User avatar
GoodBoys
Member
Forum rank: Member
Posts: 10
Bulgaria

Re: Кандидатура за Полицай

Post by GoodBoys »

Въпрос номер 1: Приемам
Last edited by Dixiklo. DRIFT on Sat Apr 18, 2020 11:29 am, edited 1 time in total.
Reason: Ами есето?
User avatar
GoodBoys
Member
Forum rank: Member
Posts: 10
Bulgaria

Re: Кандидатура за Полицай

Post by GoodBoys »

Здравейте, казвам се Илия Пламенов Топчиев, като nickname-ът ми в играта е GoodBoYs. Аз съм на шестнадесет години и искам да стана полицай за да помагам на този сървър, като следя за спазването на правилата в него и когато видя, че някой не ги спазва, да го наказвам. Също искам да стана полицай, защото съм забелязал, че сутрин няма много хора и тогава повечето хора тролят, чийтват и правят всякакви мизерии. Бил съм медик в този сървър. Играя от двеста осемдесет и осем, като за това време съм се забавлявал, като това е най-важно. Дискордът ми е GoodBoYs#3397. По десетобалната оценяваща система оценявам английският си 7/10 като взимам една точка от това, че никой не е префектен, една от това, че просто не съм отличник по езика и една просто от съмнение, че не мога да се справя в ситуации, като много дълъг разговор. Също така смятам, че имам доста добри комуникативни умения, все пак повечето хора, които играят в сървъра са ми познати и приятели. Смятам, че взимам правилни и справедливи решения! Също така обещавам, че ще спазвам правилата и няма да злоупотребявам с правата си и съм доста добре запознат с темата за полицаите!
Ще помагам на този сървър със каквото мога. В сървъра много късно около два три през ноща чийтват дрифт и ако ме приемете обещавам, че ще ги хвана и ще си понесат последствията. Надявам се че ще се справя с тази позиция. Може да ми имате доверие и няма да ви предам. Мисля че ще справя с този пост!Благодаря изключително много за отделеното внимание!!!slight_smile
Last edited by GoodBoys on Sat Apr 18, 2020 2:10 pm, edited 3 times in total.
User avatar
dani_bace
Moderator MTA
Forum rank: Moderator MTA
Posts: 49
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за Полицай

Post by dani_bace »

Имаш кратко есе и ти липсват 279 думи. Бъди по-подробен!
User avatar
JackJonesBo4 NUK3S
VIP
Forum rank: VIP
Posts: 51
Gender: Male / Мъж

Been thanked: 27 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за Полицай

Post by JackJonesBo4 NUK3S »

4. Искам да стана полицай за да служа на реда в сървъра. - Полицая представлява реда, дава пример с поведение и служи на хората. За да помага.

Твърде висока летва е, по-скоро започни от чат хелп позицията. Ако не ти допада позицията, може да прекараш време да бъдеш активен и да изпиташ себе си дали си готов на това.
Last edited by Dixiklo. DRIFT on Sat Apr 18, 2020 4:21 pm, edited 1 time in total.
Reason: Чат хелп по-скоро е висока летва, най-добре Medic ;)
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за Полицай

Post by Dixiklo. DRIFT »

Здравей,

Беше изгонен от Медиците, затова относно теб имам едно наум, не виждам коренна промяна в държанието ти, не виждам и желанието. Ти не си автора на "есето", ако мога така да го нарека. Беше наказван преди време и мисля, че още е прекалено прясно.
Моят съвет към теб е да се докажеш както в сървъра, така и във форума и в Discord сървъра. Тоест, изгради си репутация навсякъде, направи повечко мнения във форума, докажи ни, че заслужаваш поста и ще получиш шанс. Но това ще стане единствено когато се постараеш повече и покажеш, че си се променил. Затова сега съм склонен да ти отхвърля кандидатурата, но не се отказвай! Дай всичко от себе си.

Нова кандидатура можеш да пуснеш след 20 дни, през това време помисли върху думите ми и направи нужното, което съм написал по-горе.


Кандидатурата е ОТХВЪРЛЕНА! Пожелавам ти приятни моменти в DIXIKLO-Servers!


Поздрави,
D!xiklo.
Image
Locked Locked

Return to “Отхвърлени кандидатури”