Кандидатура за Медик

Here we will move the declined applications.
User avatar
-ViNDiZiL-
Member
Forum rank: Member
Posts: 6
Has thanked: 4 times
Bulgaria

Кандидатура за Медик

Post by -ViNDiZiL- »

1. Как се казвате?-Никола Ангелов
2. Ник в игра?- -ViNDizIL-
3. На колко сте години?- Петнадесет
4. Защо искате да станете медик ?- Защото си мисля че ще подобря ефективността на моят пост (медик) и мойте умения ,и също защо дори и извън работното време пак ще мога да работя като медик (дори и да не ми се доплаща за това) .
5. От колко време играете в сървъра?- От горе доло седмица и половина ,Но сега се старая да бъда още по активен във вашия сървър.
6. Били ли сте някъде медик ? Да Във Руски сървър , но не се задържах поради фактът че повечето само спамеха и ме псуваха.
7. Дискорд/Стийм за връзка? Дискорд(-ViniDIZEl-#0541)
8. Как бихте оценили своите английски умения по десетобалната система (1/10)?- Аз оценявам свойте англо говорящи умения 7 от 10
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за Медик

Post by Dixiklo. DRIFT »

Здравей, благодаря ти за кандидатурата. Отговори ми на следните въпроси:
  • Имаш ли добри комуникативни умения?
  • Колко изиграни часове имаш в сървъра?

Също така, искам и да напишеш текст в свободен тип, в който разказваш за себе си и за това с какво ще помогнеш. Примерно:
Dixiklo. wrote:Аз се казвам X и съм на X години от град X. Искам да стана медик, защото ... и гарантирам за себе си, че ще бъда максимално сериозен. Няма да злоупотребя с правата си, добър съм в английския и смятам, че ще се справя.
...
И ще те помоля да не копираш моите аргументи. :)
Минимум 350/400 думи.
Image
User avatar
-ViNDiZiL-
Member
Forum rank: Member
Posts: 6
Has thanked: 4 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за Медик

Post by -ViNDiZiL- »

Имаш ли добри комуникативни умения? Да.Смятам че имам добри комуникативни умения както на Български така и на Английски език.
Прочел ли си и запознат ли си с ТАЗИ ТЕМА? Напълно сам запознат с правилата и правоспособностите на един медик и с това колко струва хилването и със работния график на медиците.
Колко изиграни часове имаш в сървъра?-За сега имам 50 часа, но вече гледам да бъда много по активен.

Здравейте господин Дикскло Аз се казвам Никола Ангелов на петнадесет години от град Димитровград .
Искам да стана медик ,защото си мисля че ще подобря ефективността на вашия сървър и поради това че самичък виждам че медиците в този сървър липсват от време на време,също така защото искам да си развимам уменията в Role-play сървърите и ако аз стана медик това нещо ще се редуцира заедно с това аз ще се старая да работя, дори и извън работното ми време .ГАРАНТИРАМ ,че ще бъда много отговорен на постът ми като медик и ще се старая да откликвам на всеки един зов за помощ заедно с това гарантирам че ще бъда сериозен с моят пост и със мойте правоспособности .НИКОГА няма да злоупотребя с мойте правоспособности на медик и никога не бих нарушил нито едно от правилата на dixiklo-servers България. Владея много добре Английски език и Руски език защото уча в езикова гимназия,ако трябваше да си оценя езиковите ми способнисти по десетобалната скала бих казал че владея Английския език на ниво седем от десет , а за Руския език бих казал че го владея на ниво 5 от десет по десетобалната система .Много ще се радвам ако бъда приет във Диксикло сървърс България и заедно с това да ви помагам в развиването на вашия Български Role Play Сървър както и със това да се намали броят на лицата който се опитват да тролват по какъвто и да е начин и със тези който се опитват да измамят или както другите наричат скамнат който и да е (защото дори и на мен се е случвало някой да се опита да ме измами като искаше да ми продаде Spawn-ати коли ,но за мой късмет успях да се усетя на време и да се махна, но не успях да ги гокладвам защото нямах никакви доказателства,) и смятам ,че по-нататъче ще мога да имам възможността да се кандидатирам и за полицай .Много ви благодаря за обърнатото внимание !

Много съжелявам ако не съм със минималния брой думи.
User avatar
Shad0lSecret
Member
Forum rank: Member
Posts: 23
Has thanked: 2 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за Медик

Post by Shad0lSecret »

Според мен хем ставаш хем не, но си мисля че ще успеш да се справиш с работата.
Единственото което не ми хареса в теб е че много псуваше. Но сега както говорих с теб си спрял. Такаче мисля че ставаш за медик. Аз съм ЗА. ;)
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за Медик

Post by Dixiklo. DRIFT »

Ако наистина си псувал не мисля, че може да се получи при теб в близкият месец. Нека направим така, организирай събори в дискорд групата, пиши в темите във форумчето, запиши се в томболата по повод 100 регистрации и си изгради една стабилна репутация.
Image
User avatar
JackJonesBo4 NUK3S
VIP
Forum rank: VIP
Posts: 51
Gender: Male / Мъж

Been thanked: 27 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за Медик

Post by JackJonesBo4 NUK3S »

Медика трябва да е активен много, и да следи чата. Ако мислиш, че ще успяваш да бъдеш активен и следиш чата, като същевременно си бърз в работата си, то тогава нямам против да те вземат. Не се изисква кой знае какво, просто не бъди конфликтен с тези които работят с теб в екипа.
User avatar
-ViNDiZiL-
Member
Forum rank: Member
Posts: 6
Has thanked: 4 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за Медик

Post by -ViNDiZiL- »

Аз разбирам какво трябва да се прави и сам на 100% убеден че ще се справя без нито един конфликт.
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за Медик

Post by Dixiklo. DRIFT »

Да, но ние не сме убедени. Затова го докажи!
Image
User avatar
Rendeto
VIP
Forum rank: VIP
Posts: 42
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за Медик

Post by Rendeto »

Много псуваш! Постоянно, влизаш в конфликт, със някой, от играчите! Всъщо така, виждам че си имал бан, за 5 часа. Ако успееш, да се поправиш, да не псуваш и да не влизаш, във конфликти, с останалите играчи. Мисля че ще си добре дошъл! В нашия екип!
Късмет!
Бъди много дружелюбен, с хората!
:) ;)
User avatar
Bat_venci
Member
Forum rank: Member
Posts: 45
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Bulgaria

Re: Кандидатура за Медик

Post by Bat_venci »

1.казвам се: Венцислав Киров
2.в играта се казвам:bat_venci
3.на 15 години съм
4.владея добре английски език 8/10
5.мисля че ще се справя защото съм доста отговорен
6.връзка с мен discord-bat_venci
7.никаде другаде не съм бил медик
8.от град Сливен съм
Last edited by Dixiklo. DRIFT on Sat Apr 18, 2020 9:06 pm, edited 1 time in total.
Reason: Кандидатура се пуска в нова тема!!!
Locked Locked

Return to “Отхвърлени кандидатури”