[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за Медик - Denkata

Here we will move the declined applications.
User avatar
Denkata
Member
Forum rank: Member
Posts: 4
Bulgaria

[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за Медик - Denkata

Post by Denkata »

Здравейте, казвам се Денис Димитров Лалев. Nickname-ът в сървъра ми е Denkata. На дванадесет години съм (ще правя тринадесет). Искам да стана Медик, за да мога да помагам на хората, като ги heal-вам, когато имат нужда от това разбира се. Единственото лошо нещо, което съм направил е, че бях охрана на конвой на GoodBoYs с DavE_Z и RightEye, когато дисциплината в него започна да се разваля, заради Mishо, и го убихме, за което бяхме ban-нати, като аз бях ban-нат за един час, а DavE_Z и RightEye за шест. След тази случка се опитвам да съдействам на staff-а винаги щом видя нещо нередно, спазвам правилата и задържам самообладание във всички ситуации. В сървъра играя от четиридесет и шест часа и за това време, в което съм бил в него, съм си прекарал страхотно! Искам само да кажа, че никога не съм бил медик, но смятам, че мога да подходя сериозно към работата. Доста добре владея Английският език. Бих казал 7/10. Много често, госпожата ми по именно този предмет ми е казвала, че съм надхвърлил очакванията и. Имам и доста добри комуникативни умения. Искам също да кажа, че съм доста добре запознат с правилата на сървъра и с темата относно Медиците. Ако искате да се свържете с мен, Discord-а ми е Denkata#8115. Благодаря за отделеното внимание!
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за Медик - Denkata

Post by Dixiklo. DRIFT »

Нарушаваш правилата - рекламираш други Дискорд сървъри. ОТХВЪРЛЕН! Нова кандидатура можеш да пуснеш минимум след 20 дни. Приятни моменти в сървърите на DIXIKLO-Servers!
Image
Locked Locked

Return to “Отхвърлени кандидатури”