[ПРИЕТ]Кандидатура за чат-контрол - Tdk|xoxo

Here we will move the approved applications.
User avatar
Tdklxoxo
Member
Forum rank: Member
Posts: 36
Location: Силистра

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times
Bulgaria

[ПРИЕТ]Кандидатура за чат-контрол - Tdk|xoxo

Post by Tdklxoxo »

1. Как се казвате? Християн Ангелов
2. Ник в игра?- Tdk|xoxo
3. На колко сте години?-16
4. Защо искате да станете админ/полицай/медик (посочете какъв искате да станете)?- Искам да стана чат-контрол понеже виждам, че има недостиг на тази длъжност! И искам да помогна.
5. От колко време играете в сървъра и колко време можете да отделяте НА ДЕН? Играя я от ~233 часа а на ден мога да отделям 3-4 часа (от понеделник до петък) събота и неделя мога по цял ден!
6. Били ли сте някъде админ/полицай/медик/механик (посочете къде)? В момента съм полицай във вашият сървър.
7. Дискорд/Стийм за връзка?-Tdk|xoxo#5132
8. Как бихте оценили своите английски умения по десетобалната система (1/10)? 8/10



Здравейте това ще е кратко!
Нищо лично към чат контролерите дори напротив мислех че ще се справя и със тази длъжност.
Повечето ме знаете като Tdklxoxo редовно със в сървъра аз съм Полицай ако някои от вас не знаете!
На 16 годишна възраст съм и се надявам да ме приемете в тази длъжност!!
ДОБРОТА МЕ СТИМУЛИРА
Last edited by JackJonesBo4 NUK3S on Mon Oct 12, 2020 9:57 am, edited 2 times in total.
User avatar
FuSTuK VAG
Chat Helper
Forum rank: Chat Helper
Posts: 490
Location: Pleven, Bulgaria

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 21 times
Been thanked: 23 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за чат-контрол - Tdk|xoxo

Post by FuSTuK VAG »

Здравей Tdk|xoxo,

Благодаря, че избра този пост наистина има недостиг на така наречения "Chat-Control" и няма как всички да сме отпуска и да вършим работа

Аз съм ЗА!
M Power & Golf 2
User avatar
obicham_vlakove VAG
Chat Helper
Forum rank: Chat Helper
Posts: 243
Gender: Male / Мъж

Has thanked: 34 times
Been thanked: 17 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за чат-контрол - Tdk|xoxo

Post by obicham_vlakove VAG »

Здравей Tdk|xoxо,
Наистина виждам на последък има доста хора, които обиждат т.н и няма кой да ги мютне. Трябват хора на тази позиция! Аз съм ЗА
Бензин - само градинска техника! :evil:
User avatar
NikitoBG M POWEР
Chat Helper
Forum rank: Chat Helper
Posts: 246
Location: Велико Търново/Горна Оряховица

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 20 times
Been thanked: 17 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за чат-контрол - Tdk|xoxo

Post by NikitoBG M POWEР »

Здравей @Tdklxoxo

Според мое мнение ще се справиш. Затова мисля че трябва да ти се даде шанс такаче съм ЗА

И ти пожелавам добра игра в сервера
Dixiklo server is the best for me
For you?
User avatar
JackJonesBo4 NUK3S
VIP
Forum rank: VIP
Posts: 51
Gender: Male / Мъж

Been thanked: 27 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за чат-контрол - Tdk|xoxo

Post by JackJonesBo4 NUK3S »

Много се колебая над кандидатурата ти, знам че си мой приет кандидат и до момента не съм видял или чул негативен отзив за поведението ти или каквото да е. Вярно от скоро си полицай, но това изисква и високо ниво на самопреценка относно това да не бъдеш краен, но да си справедлив в решенията. Да познаваш точно къде е тази граница и да знаеш кога едното и кога другото... Активността си я имаш, там нямаш проблем. Когато и да вляза макар и за кратко си дружелюбен също като vlaka.

Но най-вече това да се чувстваш готов за тези решения които взима позицията. За това трябва да си готов. Ще се справиш, вярвам го и аз както писалите преди това.
Попитай заемащ длъжността сега човек да ти обясни за какво иде реч, да видиш дали ще е за теб понеже всичко си има "бумащина" за учене. Да помислиш най-вече и най-късно петък да вземем решение.
Виждам позитивните гласове и липсата на негативи в работата ти така, че за момента направи това което написах на горния ред.
Оставям място за още 1 глас на член от екипа, след което ще затворя темата като чакаща и петък се надявам нещо да си решил.
Тук говорим за лична готовност, не за това дали ти вярваме или не дали ще се справиш.
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за чат-контрол - Tdk|xoxo

Post by Dixiklo. DRIFT »

Когато имам време ще кажа и моето мнение за кандидатурата, ще обсъдим кандидатурата ти и ще вземем коректното решение.
Image
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за чат-контрол - Tdk|xoxo

Post by Dixiklo. DRIFT »

Мнението ми е, че си избързал с тази кандидатура, но все пак ще я уважа и ще се изкажа по-задълбочено.

Стана полицай - признавам си, нямах времето да те наблюдавам изцяло и да видя как работиш, дори не знам дали си минал и теста (той е 1-2 седмици след обучението), но нещо в мен ме подтиква да ти дам шанс и да видя дали ще се получи нещо сериозно от теб.
Нека това не те кара да мислиш, че ако станеш чат помощник ще си "над закона", а напротив - трябва още повече да внимаваш какво правиш и как го правиш.

Надявам се да се чувстваш готов за повече права, щом си пуснал тази кандидатура. Това ще бъде единственият ти шанс за допълнителни права, така че не го пропилявай. ;)
Кандидатурата е ОДОБРЕНА, свържи се с МЕН в Discord.
Не пропилявай този шанс!
Image
Locked Locked

Return to “Одобрени кандидатури”