Оплакване от бан, поставен от Модератор tonkata

Here we will move the old topics.
User avatar
k0ksan
Member
Forum rank: Member
Posts: 5
Gender: Male / Мъж

Has thanked: 3 times
Bulgaria

Оплакване от бан, поставен от Модератор tonkata

Post by k0ksan »

1. Вашият ник: K0ksaN
2. Вашият SERIAL:
3. Името на акаунтът ви при регистрация в сървъра (не е задължително):
4. От кого се оплаквате: tonkata
5. Какво е направил неправилно: Здравейте наистина не знам, защо трябваше да съм баннат от тонката вкара ме в затвора за 45мин имах претенция, че в ф9 пише за 30 мин с още един фр ни вкара като го написах това той ни освободи от затвора след това ние се спаунахме пред полицията, и той беше там, и ни написа стоп полиция, и аз написах само това" филма почна"(нещо подобно) ако може да се провери сървър лога.. само и единствено това съм написал ...и след това казах давай набързо че ще ям и излизам с мойта ...и го ударих 1 път след това ми написа да не го удрям, и след това изобщо и не съм го докосвал отидох в ъгъла отвън пред полицията станах от стола тъкмо и видях, че съм баннат причина - нещо обиждане на стафф ли нещо такова подобно даже много играчи в сървъра се учудиха от къде на къде съм баннат по такава причина дори най малкото не ме заглуши макар че и за това няма причина, камоли да ме банне това не е справедливо и аз не обичам тези неща затова се ядосвам надявам се да ме разберете мен ми е чиста съвестта ама пак казвам и повтарям като ще играем чесно тези с правата да не се правят на велики над мемберите ...

6. Доказателство:Ако мислите, че съм го псувал или каквото и да е може да проверите сървър лога приблизително то 10:30 до 12:00 , 12:30 дали съм използвал някакви думи дори за заглушаване. Да не говорим за бан...
Last edited by Dixiklo. DRIFT on Sat Jan 02, 2021 10:01 pm, edited 1 time in total.
Reason: Редактирано заглавие.
Image
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Оплакване от бан, поставен от Модератор tonkata

Post by Dixiklo. DRIFT »

Не разбрах за какво точно те е вкарал в затвора, кое правило си нарушил, каква глоба ти е дал. Не си посочил. Ще помоля @tonkata да се изкаже изчерпателно по темата и да даде всичката нужна информация.
Image
User avatar
k0ksan
Member
Forum rank: Member
Posts: 5
Gender: Male / Мъж

Has thanked: 3 times
Bulgaria

Re: Оплакване от бан, поставен от Модератор tonkata

Post by k0ksan »

Dixiklo. wrote: Sat Jan 02, 2021 10:02 pm Не разбрах за какво точно те е вкарал в затвора, кое правило си нарушил, каква глоба ти е дал. Не си посочил. Ще помоля @tonkata да се изкаже изчерпателно по темата и да даде всичката нужна информация.
Телепортвах се до играч около 10-15 мин макс, който беше афк докато бях на работа с тировете знам сгрешил съм нека да съм в затвора 30мин за това нямам претенция, но не да ме вкарва за повече време и да почват да се заяждат нека да съм в затвора , но като му написах филма почна не мисля, че трябваше да стига до бан просто го е взел доста навътре може пък наистина да се е вкарал насериозно в тази виртуална професия :lol: :lol: :lol:
Image
User avatar
tonkata
Global Moderator
Forum rank: Global Moderator
Posts: 297
Has thanked: 22 times
Been thanked: 26 times
Bulgaria

Re: Оплакване от бан, поставен от Модератор tonkata

Post by tonkata »

Вчера Майк ми писа да влеза, че двама чийтвали. Влязох и двамата нарушители ми казват Тонка вкарай ни в затвора за 30 мин. Първосигнално ги вкарах за 45 мин и те започнаха да се оплакват защо е за 45 като в ф9 пишело 30 мин. Тук грешката е моя, защото забравих за новите правила и след като ги погледнах ги изкарах от затвора, защото видях, че има глоба за такъв чийт. Пускам си бинда СТОП... и той ми вика филма почна, удряше ме и вика айде по-бързо, че ще ям и излизам с мойта. От там вече много ме подразни, не стига, че има 50часа и е чийтвал, а и се прави на отворен, затова директно го баннах. За нов играч трябва малко да си знае мястото, защото такива като него като ги изпуснеш още от началото почват да се правят на всички и най-вече на новите полицаи и те не могат да си вършат работата добре... Екипа най-добре ги знае тези нарушители... След като го баннах ми пише на лично ей паляк и същото ми беше казал във фрий чата. Това е което имам да казвам, не смятам, че бана е несправедлив, но това Дикси ще го реши.
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Оплакване от бан, поставен от Модератор tonkata

Post by Dixiklo. DRIFT »

След направена справка в логовете, уж не си слагал сетъп, което е ОК, но си се телепортирал обратно към тировете за по-бързо, което е наказуемо.

Бана ти е с причина "losho durjanie kum staff" с времетраене 1 ден. След даденото ти предупреждение и наказание, ти си се заял. Обаче бан за 1 ден мисля, че е прекалено сурово за това, тъй като пак повтарям, НЕ СИ ИЗПОЛЗВАЛ ХАНДЛИНГ. Лично в тази ситуация бих ти дал глобата и те мютнал, ако продължи трола затвор за 2 часа или бан за 5 часа.

Обаче след бана си писал на тонката "ей паляк" и си продължил заяждането, което е в твой минус и никак не те оправдава. Заради тази постъпка няма да предприемам действия срещу @tonkata.

Тонка, бъди по-внимателен и не бъди толкова разсеян, шеф на полицията си. F9/Tickets е пред теб и всичко съм изкарал там, всичко го има черно на бяло. Занапред умната!

До @k0ksan,

Когато беше в дискотеката на 1-ви нямам спомен да си сгафил и да се държиш зле, бях с добро впечатление от теб, обаче вече се двоумя. Мнението ми за теб се промени, ако искаш занапред да не се повтарят такива случки повече не нарушавай правилата и се поправи, в противен случай следващият път може да е по-зле за теб.

Предполагам банът ще изтече до няколко часа, казах си позицията. Темата я архивирам, модераторът няма да се наказва.
Image
Locked Locked

Return to “Стари теми”