Несправедлив бан/vingelavgazati от страна на оунъра в MTA

Here we will move the old topics.
User avatar
vingelvgazati
Member
Forum rank: Member
Posts: 2
Gender: Male / Мъж

Been thanked: 1 time
Bulgaria

Несправедлив бан/vingelavgazati от страна на оунъра в MTA

Post by vingelvgazati »

аз vingelvgazati бях баннат защото намерих бъг в играта и заедно с моят приятел Nikicha06 се възползвахме от него.Така бага беше следният маибаха ми се багнал и го копувах за 4 хиляди а го продавах на по висока цена понеже в магазина беше 130 хиляди моя авер ми помагаше в продажбата срещу процент от печалбата и за това и тои беше баннат.Бизнеса варвеше много добре мерцедесите се копуваха от шефовете на механиците,такситата,полицаите,медиците и се препродаваха.Когата поиска да разбера причина поради която сме баннати и да си изкажа мнението ми се одговори с ,,нямам време за теб''.Според дикси имало някакво правило което ми го прати и ми обясни че е в форума , а в форума такова правило не саществува. показах му че го няма и така и не получих одговор.Моето искане е да се оправи липсата на това правило а аз и никича да бадем анбаннати.
User avatar
eroBG
Administrator
Forum rank: Administrator
Posts: 273
Has thanked: 22 times
Been thanked: 31 times
Bulgaria

Re: Несправедлив бан/vingelavgazati от страна на оунъра в MTA

Post by eroBG »

Във всеки един сървър, когато намериш бъг докладваш за него, а не да се възползваш. Така като гледам доста сте фармили така че едва ли ще получите ънбан, но нека и другите членове на екипа да си изкажат мнението.
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Несправедлив бан/vingelavgazati от страна на оунъра в MTA

Post by Dixiklo. DRIFT »

Забранено е да се ползват бъгове в сървъра, още повече че икономиката е подновена и е в BETA версия. Този бъг го наричаш "бизнес", не си го правил веднъж-дваж, а вече от 2 седмици насам само слушам за теб. Казал съм да те предупредят, ти не чуваш.

Бизнеса вървял и се купували от шефовете на механиците и такситата - те нямат шефове. Шефа на полицията, сериозен ли си? Ако това е вярно @tonkata да се чувства формално предупреден. А медиците? @Vanko25 да внимава също ако е вярно.

А отговорът ми далеч не беше такъв, отговорът ми беше следният: https://imgur.com/a/Gtdj56z

И тази лъжа е в твой минус. Ънбан НЯМА да получиш, остранен си от сървъра в срок от 1 месец. Ако продължаваш в същия дух, може и да го удължим.

Сам си го направи.
Image
Locked Locked

Return to “Стари теми”