оплакване от бан

Here we will move the old topics.
User avatar
TURBO
Member
Forum rank: Member
Posts: 3
Gender: Male / Мъж

Bulgaria

оплакване от бан

Post by TURBO »

здравеите казвамсе Александър името в играта ми е КОКО искам да се оплача от Панда на5.5.2020г. имаше евент и евента започна в 20:00ч и дихикло задаваше въпроси след като свърши те тръгнаха на конвои и аз казах няма да идвам на този тъп конвои и след 5минути аз излезнах от сървъра и отидох в дискорд и написах на дихикло че е тъп и макаму ще е*а и почнах да го убиждам след това Панда ми написа в чата КОКО майче ще гледаш сървара от картина и аз му писах защо и тои ми писа ще видиши аз казах добре след това Панда почна да ме нарича тъп и започна да спами много сажалява защото обиждах Дихикло искам да се върна в сървара и вече ако някои ме убижда правия снимка и я пращам на Дихикло и тои после знае какво да прави
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: оплакване от бан

Post by Dixiklo. DRIFT »

Оплакваш се от панда или от бана? Или написваш нещо смислено да се види, че съжаляваш или и тази тема ще я метна в кошчето.

Темата остава отключена да видим дали ще си направиш труда да помислиш как да постъпиш, да се извиниш и да ти дойде акъла, но може да стане късно. ;)
Image
User avatar
uNdeRconTroL.
Member
Forum rank: Member
Posts: 16
Been thanked: 1 time
Bulgaria

Re: оплакване от бан

Post by uNdeRconTroL. »

Какво трябва да е това оплакване от бан или оплакване от играч ? Трябва да гадаем ли ? Когато беше евента ,когато започна ПАНДА не виждам
нищо нередно да е направил ,а ти си оправи държанието в игра и пиши по-грамотно ,защото нищо не ти се разбира.На възраста не ти отива да псуваш.И ще ти кажа само едно да не копваш есетата на другите ,а ти самия да си напишеш есе и излъга в кандидатурата си ,че си на ''14'' и пиши смислени изречения.
User avatar
TURBO
Member
Forum rank: Member
Posts: 3
Gender: Male / Мъж

Bulgaria

Извинение

Post by TURBO »

искам да се извиня на Дихикlo тои не е виновен за това което напrавих искам много ама много да му се извиня няма да го пrавия никога повече.затова пrавия това извинение дихи пrиемашlими извинението овещавам нинога да него пrавия много ми lипства съrъrът зех си поука никога да не обиждаш никого по каквато е и пrичината а да кажеш на owera ili на чат контrоlа.Извиняваите ако сам ви напrавеl нещо иlи съм ви убидиl по каквате е и пrичина. 8-) :drinks:
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: оплакване от бан

Post by Dixiklo. DRIFT »

Ти счупи тъпометъра. :)
Оставям екипа и хората тук да гласуват дали да ти се махне бана или не. Всеки един тук е свободен да си даде мнението.
Image
User avatar
Rendeto
VIP
Forum rank: VIP
Posts: 42
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Bulgaria

Re: оплакване от бан

Post by Rendeto »

Момче, ние не сме глупаци! Аз няма да забравя как обиди Дикси, така и екипа ни! Ние сме тука за да си помагаме! Се пак и да се държим сериозно, защото на тези години да се говори по този начин, отстрани изглежда много грозно! Ако мислите че сте готини (големите гъзари) като се правите на Пресли, Арабаджиев, Стоян Колев и др. ... лъжете се много! И това не е Five M!!!! Това е Mta! Да, гледаме да го направим хубав ролплей, но по друг начин! Който явно не разбираш! Защото зя всички ролплея е на пресли 1001 нощи!! В този сървър сме да се забавляваме с приятели, и все пак да бъдем малко по-човечни! Така де... доста се отклоних!! Изобщо не ми харесва държанието ти както към мен, така и към екипа и останалите играчи! Според мен банна ти трябва да си остане! И един съвет от мен, дръж се малко по човечно!
User avatar
eroBG
Administrator
Forum rank: Administrator
Posts: 273
Has thanked: 22 times
Been thanked: 31 times
Bulgaria

Re: оплакване от бан

Post by eroBG »

Първото нещо което виждам е че си неграмотен. Ходил ли си на училище озобщо?! Хем ми е смешно, хем ми е и тъжно.:?
Относно бана, според мен е напълно справедлив спрямо теб и другите играчи. Първо няколко пъти те накарах да прочетеш F9, но ти не го направи. После на евента започна да мрънкаш, че колата ти била незнам си каква. Казах ти да си вземеш друга от F1, но ти пак не го направи. След това изостана и Dixiklo най-учтиво ти каза да се телепортираш да /drift, но ти пак не го направи и излезна от сървъра. После видях как си псувал в дискорд и веднага те мютнах. Около 23:30 в дискорда ми заваляха снимки как си псува, тролвал и заплашвал.
Според мен не заслужаваш ънбан. Всеки от екипа ще е на същото мнение. :P
User avatar
TRASH 新 ドラゴン
VIP
Forum rank: VIP
Posts: 28
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Bulgaria

Re: оплакване от бан

Post by TRASH 新 ドラゴン »

Аз съм Траш и казвам бана да остане! Той не знае как да се държи със хората в сървара и постоянно се прави на интересен, а аз лично много се дразня от такива хора които се имат за по-голяма работа от другите +това не знам защо направи тази тема като шансовете ти за ънбан за доста близо до 0
User avatar
TwoPandas VAG
Chat Helper
Forum rank: Chat Helper
Posts: 232
Location: В дизала ги бега

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 30 times
Been thanked: 20 times
Bulgaria

Re: оплакване от бан

Post by TwoPandas VAG »

Само да кажа,почна да ме обиждаш и да псуваш и аз ти казах какво ще стане ако видиш в дискорд сървара репорт там съм те снимал как ме псуваш и така нататък според мен би трябвало да му дадем 2-ри шанс.
Всяко дете си има мечта 1.9тди С права тръба :evil: 8-)
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: оплакване от бан

Post by Dixiklo. DRIFT »

Ти за мен си едно крайно несериозно и лигаво дете, но като се сетя, че и аз и всички тук сме били така съм склонен да ти дам последен шанс да се докажеш като един сериозен и честен играч.

Банът ти ще бъде премахнат, но когато това стане искам да се поправиш и не искам да се повтарят отново тези грешки. Ако това се случи отново, забрави за още един шанс.

Вярваме в теб, приятна игра в сървърите на DIXIKLO-Servers.
Image
Locked Locked

Return to “Стари теми”