оплакване от бан

Here we will move the old topics.
User avatar
TURBO
Member
Forum rank: Member
Posts: 3
Gender: Male / Мъж

Bulgaria

оплакване от бан

Post by TURBO »

здравеите казвамсе александър името в играта ми е коко на 5.5.2020 имаше евент като почна евента дихикло задаваше въпроси и ние отговаряхме след като свърши и определиха победителят те тръгнаха на конвоi .След това аз казах няма да идвам на този тъп евент и след няколко минути излезнах от сървара и написах в дискорд че дихе е тапанар и почнах да го убиждам и след това флезнах в сървара и играх 2,3 минути и Панда пише в чата коко маиче ште гледаш сървара от картина и аз му писах зашто и тои ми писа ще видиш и aз писах добре после доиде Рендака и ми каза кои ще убиждаш тибе и след това Панда почна да спами че съм тъп и после Рендака ме мултна .След 5 минути аз се телепортираех до /beach и до /air зада ги ядосвам и Рендака и Кучето ми писаха няколко пъти да спра и аз след 5.1минути спрях и после езлезнах от сървараи на другият ден исках да фляза в сървара и ми испеса репорт и по надолу пишеше да си намера друг сървър където да пцувам и пишеше пишлеме малко .много съжалявам че убиждах дихикло ако небеше тои нямаше да има този сървър искъм да се върна в сървара и вече нямя да убиждам никого ако някои ме убижда правя снимка и я пращам на дихикло и този от tam на татък знае какво да прави.И много се надявам да мевърне в сървърът . :)
Last edited by TURBO on Wed May 06, 2020 11:13 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Ivss Jumper
Server Admin
Forum rank: Server Admin
Posts: 571
Gender: Female / Жена

Has thanked: 33 times
Been thanked: 23 times
Bulgaria

Re: oplakvane

Post by Ivss Jumper »

Лелеее, човек, едвам ти разчетох. Малко по-грамотно написано нямаше да е никак лошо. И поне точки да имаше... Вземи си забележка от това което ти казвам за вбъдещи постове, че не вярвам някой да тръгне да ги чете :) Лека вечер!
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: оплакване от бан

Post by Dixiklo. DRIFT »

Image
Мен не ме интересува дали ти е харесал евента, дали си присъствал или прочие. Аз бях в сървъра, видях ти наглото поведение и псуване, каза да те изчакаме, а аз ти казах да се телепортираш на /drift, но не ме послуша.
Тъжно е 10-годишен да псува като каруцар и да кълне така, а след това да ми се мазни и да ми се извинява на лично. Докато не видя промяна в теб бана няма да бъде премахнат! Очаквам едно истинско мнение, за което си се напънал доста - тогава очаквай помилване, но не ънбан.

Друга тема е, че хора като теб бяха изгонени завинаги от тук, но ти си все още в по-ранна възраст, което те спасява. Обиждаше сървъра, което за мен не е проблем, а после искаш ънбан и да играеш вътре, но си нямаш и на идея как и колко трудно е правен този сървър. Ти не можеш да си напишеш името правилно, а си представи какво е да правиш сървър и то на MTA, който да е различен от Freeroam.

Няма какво да допълня, докато не видя промяна, ти махане на бана няма да получиш.
Image
Locked Locked

Return to “Стари теми”