Предложение отностно самия Car Shop и личните коли.

Here we will move the declined suggestions.
User avatar
justbogi
VIP
Forum rank: VIP
Posts: 25
Has thanked: 4 times
Been thanked: 9 times
Bulgaria

Предложение отностно самия Car Shop и личните коли.

Post by justbogi »

Тъй като виждам проблеми с "Car Shop-а", а именно в това, че новите играчи след като закупят кола и я зацепват вътре на мястото на което ги "spawn-ва", предлагам да се промени това, ако е възможно разбира се. Идеята ми е по същия начин да се разглеждат колите, но след закупуването, тя да не се "spawn-ва" изобщо, а в текста, който се изписва след закупуването "Congratulations..." да се промени с информация как да си ги "spawn-ат" извън магазина. Примерно съобщение: Честито, Вие закупихте "въпросния модел". Изберете място за доставка на автомобила от "F2 (Bring it here!)". Другото ми предложение е самите позиции на колите да се запаметяват на картата с команда (напр. /savecar). Така ако закупена кола не е запаметена, тя няма да стои на картата и в същото време ще има по малко натоварване. Аз например имам коли, които не искам да стоят на картата, а като ми притрябват да си ги "Bring-на" и да ги карам. Може да се направи също, ако не се използва колата да изчезва след 5 минути например (да не е толкова бързо като spawn-атите от F1), като разликата в spawn-атите и личните да бъде, че на личните им стоят настройките и веднага след като се извикат, да не се слагат на ново. Смятам, че по този начин ще се разреши проблема с "Car Shop-a" и също неумишлените пречки от такива, които са си забравили колите и по този начин пречат на играчите.
Image
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Предложение отностно самия Car Shop и личните коли.

Post by Dixiklo. DRIFT »

Относно спаунването на колите,

Някои хора няма да разберат принципа на това, ще се объркат и няма да им понрави това. Аз съм казал, не се ли грижат за салона и не си ли мръднат колите аз може и да затворя салона и да махна привейт колите. Все пак, скришно видим ли кола, която пречи можем да я бутнем настрани.

А колите да се запаметяват на картата няма реален смисъл, тъй като и да се ресне мода те си остават на същото място, т.е автоматично са запазени. От F2 има панел, откъдето може да се телепортира колата до координатите на собственика.

А относно изчезването на привейт колите, няма смисъл, тъй като хората искат да си ги паркират пред домовете или на паркинги. Обмислям фирма, която ще се занимава с изчистването на пътищата от привейт коли. Иначе спаунатите коли от F1 се деспаунват.

Благодаря ти за изчерпателното предложение, но то се отхвърля. Все пак, оценявам, че си го написал толкова изчерпателно.
Image
Locked Locked

Return to “Отхвърлени предложения”