[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
DIXI-Servers Bulgaria 2021-01-15T19:06:33+03:00 https://dixiklo-servers.com:80/forum/app.php/feed/topic/988 2021-01-15T19:06:33+03:00 2021-01-15T19:06:33+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=988&p=7303#p7303 <![CDATA[Re: Кандидатура за Полицай]]>
Наскоро не съм виждал да обиждаш, да се заяждаш или други подобни. Като гледам кандидатурата ти добре има тук, там някоя грешка, но знам че това може да се коригира нали ? Вижда се че искаш да помогнеш за нарушителите.

От мен имаш ЗА :D
Успех на изпита ако те приемат! :P

Statistics: Posted by FoX — Fri Jan 15, 2021 6:06 pm


]]>
2021-01-15T14:06:27+03:00 2021-01-15T14:06:27+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=988&p=7300#p7300 <![CDATA[Re: Кандидатура за Полицай]]>


Успех ако те приемат.

Statistics: Posted by TwoPandas — Fri Jan 15, 2021 1:06 pm


]]>
2021-01-15T13:57:23+03:00 2021-01-15T13:57:23+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=988&p=7299#p7299 <![CDATA[Кандидатура за Полицай]]> 2. Ник в игра? - Ivchuz
3. На колко сте години? - 15
4. Защо искате да станете админ/полицай/медик (посочете какъв искате да станете)? - Желая да стана полицай, понеже съм забелязал, че доста хора нарушават оснивните правила в сървъра и искам да помогна с това нарушителите на намалеят.
5. От колко време играете в сървъра и колко време можете да отделяте НА ДЕН? - Играя от месец и една седмица (общо 61 часа). Мога да отделям по 1-2 часа на ден за игра.
6. Били ли сте някъде админ/полицай/медик/механик (посочете къде)? - Не съм бил.
7. Дискорд/Стийм за връзка? - Ivchuz#2104
8. Как бихте оценили своите английски умения по десетобалната система (1/10)? - 8/10.

Statistics: Posted by Ivchuz — Fri Jan 15, 2021 12:57 pm


]]>