[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id DIXI-ServersBulgaria2021-01-18T15:10:15+03:00https://dixiklo-servers.com:80/forum/app.php/feed/topic/9792021-01-18T15:10:15+03:002021-01-18T15:10:15+03:00https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=979&p=7486#p7486Вид/Видове: Всички Колите ще се произвеждат с 200+ коня ще струват от 7 000лв. до 50 000лв.(Зависи от кой Модел/Вид си купуваш), а когато се събърат достатъчно пари може компанията да поеме гражданска, винетки, прегледи и други. Като цяло това ми е идеята за кола която бих създал.
(Тая тема съм я направил не където трябва ;д ако може някой да я измести в Автомобили/Cars. Благодаря предварително)
Statistics: Posted by FoX — Mon Jan 18, 2021 2:10 pm
Еми ще извикам някой от екипа и ще сглобим кола, която се захранва с мастика А за име... Фолксмоксмас И да е икономична и евтина за поддръжка
Аз ще правя домашна мастика
Statistics: Posted by Ivo89 — Thu Jan 14, 2021 7:23 am
]]>2021-01-13T17:06:17+03:002021-01-13T17:06:17+03:00https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=979&p=7169#p7169 А за име... Фолксмоксмас И да е икономична и евтина за поддръжка
Statistics: Posted by obicham_vlakove — Wed Jan 13, 2021 4:06 pm
]]>2021-01-12T14:05:43+03:002021-01-12T14:05:43+03:00https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=979&p=7037#p7037 Ама не знам как Да не дига повече от ограниченията Да е ефтина за да могат повечето хора да си я позволят Име на марката по натам като почна да ги произвеждам
Statistics: Posted by Ivo89 — Tue Jan 12, 2021 1:05 pm
]]>2021-01-12T13:45:50+03:002021-01-12T13:45:50+03:00https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=979&p=7036#p7036Statistics: Posted by FoX — Tue Jan 12, 2021 12:45 pm
]]>