Не разбрах за какво точно те е вкарал в затвора, кое правило си нарушил, каква глоба ти е дал. Не си посочил. Ще помоля @tonkata да се изкаже изчерпателно по темата и да даде всичката нужна информация.
Телепортвах се до играч около 10-15 мин макс, който беше афк докато бях на работа с тировете знам сгрешил съм нека да съм в затвора 30мин за това нямам претенция, но не да ме вкарва за повече време и да почват да се заяждат нека да съм в затвора , но като му написах филма почна не мисля, че трябваше да стига до бан просто го е взел доста навътре може пък наистина да се е вкарал насериозно в тази виртуална професия

Statistics: Posted by k0ksan — Sat Jan 02, 2021 10:10 pm
]]>