Здравей,
Кандидатурата ти е копи-пейст от предишната, единствено си сменил часовете. Направил си 2 мнения с общо 11 думи в OFFTOPIC раздела и си пуснал кандидатура.
Това е единственото, което виждам, нито виждам да репортваш, нито да се отличаваш с повече дисциплина, знания и умения.
Казваш, че си на 20 години - добре, чудесно. С тези 4 мнения във форума, нулева активност в Discord групата, не се проявяваш в сървъра как да стане. Добре е, че не си проблемен играч, но това не е достатъчно за полицай.
Това ти е още един минус. Продължаваме, темата ти е в грешен раздел. Пускаш нова копи-пейст кандидатура 4 дни след отхвърлянето на старата ти.
Съветите ги знаеш от миналата си кандидатура, изпълни ги и ще видим. В твой плюс ще е да ми докажеш, че си на 20 години. Направи го в Discord.
Отключвам темата за мнения по нея от екипа, а ти направи всичко възможно да заслужиш поста.
Честита Коледа! 
Statistics: Posted by Dixiklo. — Fri Dec 25, 2020 7:45 pm
]]>