2-На 14->15 години съм
3-Играя вече от почти 2 седмици
4-Редовен съм и играя поне по 6-7 часа на ден
5-Желая да кандидатствам като полицай понеже мечтата ми винаги е била да стна полцай и в този сървар мога да си я збъдна
6-запознат съм с всичките правила и тикети
БЛАГОДАРЯ ЧЕ ПРОЧЕТОХТЕ КАНДИДАТУРАТА МИ!!Statistics: Posted by SamuRIBG — Thu Dec 24, 2020 6:19 pm
]]>