Statistics: Posted by Dixiklo. — Wed Mar 25, 2020 1:05 pm
Statistics: Posted by bojko — Wed Mar 25, 2020 12:37 pm
Statistics: Posted by Dixiklo. — Wed Mar 25, 2020 12:32 pm
Statistics: Posted by bojko — Wed Mar 25, 2020 12:30 pm
Statistics: Posted by gali.bg — Wed Mar 25, 2020 12:12 pm
И ще те помоля да не копираш моите аргументи.Аз се казвам X и съм на X години от град X. Искам да стана медик, защото ... и гарантирам за себе си, че ще бъда максимално сериозен. Няма да злоупотребя с правата си, добър съм в английския и смятам, че ще се справя.
...
Statistics: Posted by Dixiklo. — Wed Mar 25, 2020 11:29 am
Statistics: Posted by bojko — Wed Mar 25, 2020 11:00 am