[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
DIXI-Servers Bulgaria 2020-12-20T12:39:52+03:00 https://dixiklo-servers.com:80/forum/app.php/feed/topic/902 2020-12-20T12:39:52+03:00 2020-12-20T12:39:52+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=902&p=5913#p5913 <![CDATA[Как да пускаме музика от командата /music]]> тази тема е точно за да ви обясня!

1. Влизате в yutube и избирате своята желана песен. След това копирате нейния линк!

2. Влизате в google и пишите MP3Juices.cc там поставяте взетия линк на вашата песен от yutube!

3. След това цъкате върхо лупата и започва да търси вашата желана песен.

4. След като намери вашата песен ще ви излезе опция да я изтеглите, отивате на нея и цъкате десен бутон
на мишката и избирате копиране на адреса!

5. Връщате се в МТА и във чата пишете /music. В дясно ще ви излезе едно меню от където да си пуснете песните.
Там има линк който трябва да ИЗТРИЕТЕ! След като го изтрието поставяте тоя който сте го взели от MP3Juices.

6. Вече може да слушате своите любими песни. :drinks:

Надявам се да съм ви помогнал и вече да нямате затруднения при пускането на песни! ;)

Весела Коледа! :)

Dixiklo-servers.com | https://discord.com/invite/S7TsXTV

Statistics: Posted by EkSx — Sun Dec 20, 2020 11:39 am


]]>