Бизнеса вървял и се купували от шефовете на механиците и такситата - те нямат шефове. Шефа на полицията, сериозен ли си? Ако това е вярно @tonkata да се чувства формално предупреден. А медиците? @Vanko25 да внимава също ако е вярно.
А отговорът ми далеч не беше такъв, отговорът ми беше следният: https://imgur.com/a/Gtdj56z
И тази лъжа е в твой минус. Ънбан НЯМА да получиш, остранен си от сървъра в срок от 1 месец. Ако продължаваш в същия дух, може и да го удължим.
Сам си го направи.Statistics: Posted by Dixiklo. — Sun Dec 20, 2020 10:35 am
]]>