Кандидатурите се пускат като нова тема в този раздел, като заглавието трябва да съдържа само и единствено никът ви във форума, примерно моето заглавие трябва да е "Dixiklo."
За да се кандидатирате за форумен модератор, вие трябва да отговаряте на следните изисквания:- Регистрация във форума минимум 1 месец преди кандидатурата
- Възможност за често посещаване на форума и разглеждането му.
- Поне плитки познания по phpBB
Ето я и бланката (образеца) за кандидатурата ви:
1. На колко сте години?
2. Защо искате да сте Модератор във форума?
3. Били ли сте преди Модератор в някой форум?
4. Как бихте оценили познанията си по phpBB
Право на глас имат само форумните модератори и администраторите.
Успех на всички и се постарайте! 
Statistics: Posted by Dixiklo. — Tue Dec 15, 2020 8:36 am
]]>