Statistics: Posted by Dixiklo. — Wed Mar 25, 2020 2:19 pm
Statistics: Posted by gali.bg — Wed Mar 25, 2020 1:58 pm
Statistics: Posted by kradeca13 — Mon Mar 23, 2020 7:56 pm
И ще те помоля да не копираш моите аргументи.Аз се казвам X и съм на X години от град X. Искам да стана полицай, защото ... и гарантирам за себе си, че ще бъда максимално сериозен. Няма да злоупотребя с правата си, добър съм в английския и смятам, че ще се справя.
...
Statistics: Posted by Dixiklo. — Mon Mar 23, 2020 4:30 pm
Statistics: Posted by kradeca13 — Mon Mar 23, 2020 4:24 pm