Ето и моето мнение,
Първият път ти се даде шанс за чат контрол, тотален провал - правата те превзеха и излетя.
Вторият път беше що-годе добре, сам напусна. Попитах те сигурен ли си, не искаш ли почивка и дали решението ти не е повлияно от лични причини или второстепенен фактор. Предупедих те, че отново ще искаш да влезеш в екипа.
Така и стана, първо стана админ в Рали - активността падна. След това полицай в МТА сървъра. Още преди да станеш официално полицай като преминеш урока получи наказание - забавяне с 1 седмица на урока. След това да кажем, че всичко е било цветя и рози.
Сега колелото продължава да се върти, искаш да станеш чат помощник, както и казах още от началото. Нямам нищо против теб, но този път няма да минеш толкова лесно.
Дай всичко от себе си и бъди търпелив, ще имаш нужда от търпение.Statistics: Posted by Dixiklo. — Tue Dec 08, 2020 9:36 pm
]]>