[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
DIXI-Servers Bulgaria 2020-11-14T20:09:38+03:00 https://dixiklo-servers.com:80/forum/app.php/feed/topic/710 2020-11-14T20:09:38+03:00 2020-11-14T20:09:38+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=710&p=5049#p5049 <![CDATA[Re: Кандидатура за Пътна Помощ - TurBo]]> Помня те, че си на 11-12 години, не на 13. Освен това, не виждам някаква добра активност, не виждам желание да помагаш, а в момента няма смисъл от нови попълнения в пътната помощ.

Съвети, които да изпълниш, ако искаш да влезеш в екипа:
  • Бъди активен и редовен в сървъра
  • Докладвай нарушителите във форума или дискорд групата
  • Прави мнения във форума и викай приятели, забавлявай се


Отхвърлен си, тъй като наистина няма нужда от нови попълнения за фирмата в момента.

Благодаря ти за кандидатурата! :drinks:

Statistics: Posted by Dixiklo. — Sat Nov 14, 2020 7:09 pm


]]>
2020-11-14T15:02:58+03:00 2020-11-14T15:02:58+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=710&p=5040#p5040 <![CDATA[[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за Пътна Помощ - TurBo]]> Ник в игра TurBo
Аз съм на 13г
Искам да стана пътна помощ защото напаследак има много коли по пътищата които пречат
Играя от 2 месеца и имам 250 часа всеки ден оделям по 7-8 часа
Никога не съм бил админ/полицай/медик/механик
Дискорд TurBo #4472
Бих оценил своите английски умения 4/10
Но има един проблем зарядното на лаптопа ми грамна и сега търсия ново но когато се оправи и случаен сте ме одобрили при първа възможност ще ви пиша по дискорд

Statistics: Posted by Kozata — Sat Nov 14, 2020 2:02 pm


]]>