[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
DIXI-Servers Bulgaria 2020-03-04T17:16:26+03:00 https://dixiklo-servers.com:80/forum/app.php/feed/topic/70 2020-03-04T17:16:26+03:00 2020-03-04T17:16:26+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=70&p=156#p156 <![CDATA[Re: Кандидатура за полицай в МТА сървъра]]> Statistics: Posted by Dixiklo. — Wed Mar 04, 2020 4:16 pm


]]>
2020-02-24T16:49:44+03:00 2020-02-24T16:49:44+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=70&p=145#p145 <![CDATA[Re: Кандидатура за полицай в МТА сървъра]]>
  • Имаш ли добри комуникативни умения?
    • Прочел ли си и запознат ли си с ТАЗИ тема?
    • Ако злоупотребиш с правата си ще получиш глоба 15 000 000$, както и бан от сървъра за 1 седмица. Приемаш ли?
    • Можеш ли да шофираш добре и да стреляш?

    При злоупотребяване може да се стигне и до ПЕРМАНЕНТЕН бан.
    Също така, искам и да напишеш текст в свободен тип, в който разказваш за себе си и за това с какво ще помогнеш. Примерно:
    Аз се казвам X и съм на X години от град X. Искам да стана полицай, защото ... и гарантирам за себе си, че ще бъда максимално сериозен. Няма да злоупотребя с правата си, добър съм в английския и смятам, че ще се справя.
    ...
    И ще те помоля да не копираш моите аргументи. :)

    Statistics: Posted by Dixiklo. — Mon Feb 24, 2020 3:49 pm


    ]]>
    2020-02-23T22:59:05+03:00 2020-02-23T22:59:05+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=70&p=143#p143 <![CDATA[[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за полицай в МТА сървъра]]> 2 Ника ми в играта е Jason_Porn.
    3 На 18 години съм.
    4 Искам да стана полицай да се грижа за доброто поведение в сървъра.
    5 Играя в сървъра почти 16 часа (Всеки ден) от кактоо съм видял че има БГ сървър.
    6 В този сървър До момента не съм бил Админ или полицай.
    7 Дискорд сървър: Dex#4823.
    8 Бих го оценил 7/10.

    Statistics: Posted by Jason_Pornn — Sun Feb 23, 2020 9:59 pm


    ]]>