Statistics: Posted by Dixiklo. — Mon Nov 16, 2020 7:34 pm
+1 за началото на декември или края на ноември. Тогава се слагат коледните украси.Мне, 24-ти е прекалено късно. Най-късно в началото на декември ще бъдат сложени, но ни пречи и да ги сложим след 1-2 седмици. Няма смисъл както ти каза на 24-ти да се слагат толкова много неща за 1 ден или седмица до Нова Година.
Statistics: Posted by EkSx — Fri Nov 13, 2020 11:36 am
Statistics: Posted by tonkata — Mon Nov 09, 2020 3:20 pm
Statistics: Posted by Dixiklo. — Sun Nov 08, 2020 12:31 pm
Вчера започна "АКЦИЯ ЗИМА" в Multi Theft Auto сървърът ни. Сложихме Коледните украси, заснежения път и снежинките, които могат да се спрат от бутона F10.





Statistics: Posted by Dixiklo. — Sun Nov 08, 2020 10:17 am