2.tonkata.
Искам да се оплача от tonkata , защото не разбира от жайлване....Разяснявам: Значи карам си аз по улиците и хоп полицая ме спира за висока скорост..приемам глобата ....тръгвам си ....след 2 преки пак ме спира , но аз реших да тръгна да бягам....той не можа да ме хване...и затова решил да ме жаилне направо без да ме хваща и без да ми даде глоба .. .и без да ме фрийзне..директно 15мин жаил...Плюс това 2-3 пъти му обясних , че първо колата се фрийзва и после човека!!!!
Много съм изнервен постъпката му и да ме спира вече ще се правя че не виждам чата и самият него!Statistics: Posted by Veliko — Wed May 20, 2020 8:21 am
]]>