Поведението ти е ... няма да коментирам. Мютвам те доста често. Не ми харесва и държанието ти към другите играчи и в "reports" те има доста често това не е добре. Току-що те видяхме в #reports как злоупотребяваш с командата "/gift" и командата вече я няма.
Аз съм ТВЪРДО ПРОТИВ!
1.Лошо поведение
2.Злоупотреба с команда
Едно ще те съветвам - оправи си поведението и не се възползвай от командите. Ако продължаваш така никога няма да влезеш в екипа/работата
Следващия път УСПЕХ!
Statistics: Posted by FoX — Thu Oct 01, 2020 7:55 pm
]]>