Statistics: Posted by Dixiklo. — Sat Feb 22, 2020 11:52 am
Statistics: Posted by petarbg_78 — Thu Feb 20, 2020 8:23 pm
И ще те помоля да не копираш моите аргументи.Аз се казвам X и съм на X години от град X. Искам да стана полицай, защото ... и гарантирам за себе си, че ще бъда максимално сериозен. Няма да злоупотребя с правата си, добър съм в английския и смятам, че ще се справя.
...
Statistics: Posted by Dixiklo. — Thu Feb 20, 2020 4:23 pm
Statistics: Posted by petarbg_78 — Wed Feb 19, 2020 10:55 pm