[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
DIXI-Servers Bulgaria 2020-09-15T21:28:19+03:00 https://dixiklo-servers.com:80/forum/app.php/feed/topic/582 2020-09-15T21:28:19+03:00 2020-09-15T21:28:19+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=582&p=3647#p3647 <![CDATA[Re: Кандидатура за полицай-obicham_vlakove]]>
Ако пък не се получи за полицай се поправи и пробвай за медик или пътна, но не се отказвай ;)

Опитай отново минимум след 20 дни, като изпълниш следните съвети:
  • Бъди активен и редовен в сървъра
  • Докладвай нарушителите във форума или дискорд групата
  • Прави мнения във форума и викай приятели, забавлявай се
Тази кандидатура е ОТХВЪРЛЕНА, пусни си нова най-рано след 10 дни, като се постараеш да изпълниш съветите и да спреш с нарушенията

Екипът ти пожелава приятна игра в сървърите на DIXIKLO-Servers.

Statistics: Posted by Dixiklo. — Tue Sep 15, 2020 9:28 pm


]]>
2020-09-15T17:26:50+03:00 2020-09-15T17:26:50+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=582&p=3636#p3636 <![CDATA[[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за полицай-obicham_vlakove]]> 3. На колко сте години? 13 г. 2007 год.
4. Защо искате да станете админ/полицай/медик (посочете какъв искате да станете)? Искам да стана полицай
5. От колко време играете в сървъра? Всеки ден отделям по 5-6 часа, общо имам 123 часа 6. Били ли сте някъде админ/полицай/медик/механик (посочете къде)? Не съм бил на никакъв пост до сега и искам да пробвам какво е. 7. Дискорд/Стийм за връзка? Faze_Dark#3483 8. Как бихте оценили своите английски умения по десетобалната система (1/10)? (6/10)

Здравейте! Моето име е Румен на 13 години съм. Искам да стана полицай за да помагам на новите членове на сървара да се развиват и по-нататък да не правят нарушават правилата(F9) на сървара. Повечето от хората, които са нови хукват да играят без да са прочели правилника и няма кой да ги спре, когато staff не е в сървара! В моето изиграно време се научих играчите да не се карат и да се сприятеляват. Повечето хора от сървара ме познават. Запознат съм с правилата на сървара и ги спазвам стриктно, гарантирам ви, че съм сериозен играч! Знам добре езика английски и мога да упътя чуждестранен играч за правила и т.м подобни. Когато имам свободно време споделям мнения и качвам сбирки в #meetings. Надявам се да бъда приет в екипа на полицаите за да бъда полезен и там!

Благодаря за отделеното време! :P :D

Statistics: Posted by obicham_vlakove — Tue Sep 15, 2020 5:26 pm


]]>