Това което разбрах е че си правил много глупсти и другото което разбрах от Панда е че си чийтвал дрифт което прави много лошо впечатление.
И това ме кара да кажа...
Аз съм ПРОТИВ!
Следващия път УСПЕХ! 
Statistics: Posted by FoX — Mon Sep 14, 2020 9:29 am
]]>