CODE:
[01:04:15] [CHAT] embata: майк[01:04:23] [CHAT] 23Maik23: a[01:04:44] [CHAT] embata: тряя ми твоята помощ после ше пускам кандидатура за медик[01:04:56] [CHAT] 23Maik23: кво да направя аз ?[01:05:05] [CHAT] 23Maik23: ще дам мнение[01:05:14] [CHAT] embata: ми да ми кажеш някой неща по кандидатурата:Д[01:05:21] [CHAT] 23Maik23: да е спокоОсвен това, че се потвърди, че се наговаряте за гласовете в кандидатурите някои хора, ами видях, че и питаш за всичко относно форума - няма да се справиш на този етап.Statistics: Posted by Dixiklo. — Tue Sep 08, 2020 1:48 pm
Statistics: Posted by embata21 — Tue Sep 08, 2020 1:17 am