Доста от играчите спорят дизелите са по-добри от бензинките и обратно,всеки има
мнение искам да го прочета според теб защо дизелът е по-добър от бензина, и защо обратното,
кои са сходствата и различията им.
Приятна игра!Statistics: Posted by Zakxf — Mon Sep 07, 2020 12:54 pm
]]>