Закупи си ВИП привилегии с план за опит като полицай или медик, но като погледнем обстоятелствата, които са следните:- Първата ти кандидатура доколкото помня беше за полицай - беше ти даден шанс
- След като се изложи на урока напсува тонката, държа се доста грубо
- Пусна заявка за терорист с основание "МРАЗЯ ПОЛИЦИЯТА"
- След това пусна кандидатура за Медик, преди да е решена заявката ти за терорист. Не виждам някакво специфично желание да помагаш, просто играеш за правата.
Съвети, в които да се слушаш, ако искаш да влезеш в екипа някой ден:- Бъди активен и редовен в сървъра
- Докладвай нарушителите във форума или дискорд групата
- Прави мнения във форума и викай приятели, забавлявай се
Това, че обещаваме шанс, не значи, че лъжем - беше ти даден шанс за най-трудната професия в сървъра, която е полицай. За момента си оставаш ВИП, изпълни изискванията и се поправи и пусни нова кандидатура за Медик минимум след 1 седмица.
През това време гледай да си направил добро впечатление на екипа на DIXIKLO-Servers и се поправи.
< Приятна игра в сървърите на DIXIKLO-Servers >
Поздрави,
dixikloStatistics: Posted by Dixiklo. — Sat Sep 05, 2020 11:02 am
]]>