Та, потребители. Идеята ми хрумна буквало те' туко-що. Пускам анкетката да видим дали ще ви се стори мотивиращо.
1. Замяна на финансовата облага от дрифта с горивна полза. Тоест, стил Underground 2 когато дрифтите зарежда горивото ви с определена стойност, като консумацията му от вашата кола да се вдигне.
2. Увеличен горивен капацитет на колите за VIP играчите и членовете на фракциите - Полиция и пр. по преценка на екипа.
Моля гласувайте след като прочетете темата.Statistics: Posted by JackJonesBo4 — Fri Sep 04, 2020 7:40 pm
]]>