[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id DIXI-ServersBulgaria2020-08-29T10:59:23+03:00https://dixiklo-servers.com:80/forum/app.php/feed/topic/5132020-08-29T10:59:23+03:002020-08-29T10:59:23+03:00https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=513&p=3188#p3188Statistics: Posted by Dixiklo. — Sat Aug 29, 2020 10:59 am
]]>2020-08-28T21:41:01+03:002020-08-28T21:41:01+03:00https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=513&p=3180#p3180Statistics: Posted by Dixiklo. — Fri Aug 28, 2020 9:41 pm
]]>2020-08-28T19:51:33+03:002020-08-28T19:51:33+03:00https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=513&p=3179#p3179. Относно анкетата - аз гласувах с "Да, нека да остане черният цвят", защото съм привърженик на промените, но и двата дизайна ми харесаха.
Statistics: Posted by q2k — Fri Aug 28, 2020 7:51 pm
Statistics: Posted by tonkata — Fri Aug 28, 2020 6:42 pm
]]>2020-08-28T16:24:30+03:002020-08-28T16:24:30+03:00https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=513&p=3174#p3174 Допитвам се до вас дали да върнем старият бял стил, или да остане този черният. Гласувайте в анкетата и като пост си дайте мнението, предложете какво да се направи и общо взето да обсъдим новия стил и да го съпоставим със старият.
Statistics: Posted by Dixiklo. — Fri Aug 28, 2020 4:24 pm