...като влезна в сървъра ми е скучно, а ако съм полицай ще се ГРИЖА ЗА СЪРВЪРА И ЕКИПА
Надявам се да схванеш какво намеквам, без да ти го казвам. Честно казано не мисля, че ще се справиш, но аз давам шансове не само на тези, които съм сигурен, че ще се справят, а и на тези, които заслужават шанс за изява и се старая.
Не мисля да ти причиня разочарованието да си мислиш, че сме против теб или нещо такова - ще ти бъде даден още един шанс, но не се ли справиш като полицай по-добре се пробвай за медик или пътна помощ. Това е личен съвет от мен!
Минаваш по тъч линията, ще ти се даде още един шанс за изява, честито. Свържи се с тонката за урока и този път прочети всичко относно полицията, ще ти трябва. Получаваш доста рядък шанс, така че не го пропилявай!
И не забравяй, винаги можем да си вземем. 
Statistics: Posted by Dixiklo. — Thu Aug 27, 2020 10:32 pm
]]>