[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
DIXI-Servers Bulgaria 2020-08-10T23:16:46+03:00 https://dixiklo-servers.com:80/forum/app.php/feed/topic/492 2020-08-10T23:16:46+03:00 2020-08-10T23:16:46+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=492&p=2742#p2742 <![CDATA[Re: Кандидатура за Админ]]>
Освен това, кандидатурата ти е в грешен раздел.

Съвети, в които трябва да се вслушаш, ако искаш влезеш в екипа:
  • Бъди активен и редовен в сървъра
  • Докладвай нарушителите във форума или дискорд групата
  • Прави мнения във форума и викай приятели, забавлявай се
Кандидатурата ти е ОТХВЪРЛЕНА, можеш да пуснеш нова най-рано след 20 дни, през това време гледай да изпълниш съветите ми, които съм ти дал по-горе.

Надявам се тази отхвърлена кандидатура да не те демотивира, а точно обратното - нахъсай се и покажи, че заслужаваш поста. Дори не знаеше как да пишеш във форума, дай го по-спокойно. :)

Statistics: Posted by Dixiklo. — Mon Aug 10, 2020 11:16 pm


]]>
2020-08-10T23:13:53+03:00 2020-08-10T23:13:53+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=492&p=2741#p2741 <![CDATA[[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за Админ]]> 2. Ник в игра-Gadex
3. На колко сте години-14
4. Защо искате да станете админ/полицай/медик (посочете какъв искате да станете)-Искам да стана админ за да мога да помагам на хората с каквото не могат да се справят и ако някой не спазва правилата да си получи това което трябва
5. От колко време играете в сървъра и колко време можете да отделяте НА ДЕН-От днес сутринта и мога да отделям по 7-8часа
6. Били ли сте някъде админ/полицай/медик/механик (посочете къде)-не за жалост
7. Дискорд/Стийм за връзка-дискирд-Gadex | ωεηυs#4274
8. Как бихте оценили своите английски умения по десетобалната система (1/10)-7/10

Statistics: Posted by Gadex — Mon Aug 10, 2020 11:13 pm


]]>