
Здравейте, по повод 200 регистрации във форума ни организирах томбола, както и тази тема, в която можете да заявите смяна на ранговото си изображение. Използвайте образеца:
- Снимка на новото си рангово изображение
Ще ви помоля да не пращате рангови изображения като админ, помощник и т.н, имаме право да отказваме смяна на изображения, които не са подходящи за групата на потребителите си.
Ранговият текст може да бъде: Задобрял, Зарибен, ФЕН, Дрифтър, Бавараджия и т.н.
Всеки е свободен да заяви смяна, ако е коректна ще бъде извършена!Statistics: Posted by Dixiklo. — Tue Aug 04, 2020 11:28 am
]]>