казвам се Венцислав Киров
от град Сливен
.имам окло 150 часа
.владея английски език (8-10) искам да стана чат контрол
защото виждам че има много хора които псуват и обиждат.знам правилата и мисля че мога да се справя защото съм доста отговорен.
също виждам че някои хора не са прочели правилата на сървъра а те са:Забранено е да блъскате, тролвате, закачате, или да пречите на играчите забранено е да спамите и да псувате.аз репортвам хора които блъскат колите в частаната собсетвеност на някои и когато псуват.
и ако някои от сървъра чете това и не е прочел правилата.МОЛЯ!да ги прочете.
диск-bat_venci#9271
благодаря за обърнатото внимание.
лек ден. 
Statistics: Posted by Bat_venci — Fri Jul 31, 2020 4:18 pm
]]>