[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
DIXI-Servers Bulgaria 2020-07-30T12:22:18+03:00 https://dixiklo-servers.com:80/forum/app.php/feed/topic/476 2020-07-30T12:22:18+03:00 2020-07-30T12:22:18+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=476&p=2409#p2409 <![CDATA[Re: Кандидатура За Полицай - embata21]]>
Благодаря ти за кандидатурата, но тя не убеди екипа тъй като:
  • Имаш изиграни само 28 часа
  • Не виждам желанието ти за изява, не се стараеш
  • Вчера твърдя, че е забранено дрифтенето в сървъра, което не е така => не знаеш правилата.
Съвети, в които да се слушаш, ако искаш да влезеш в екипа някой ден:
  • Бъди активен и редовен в сървъра
  • Докладвай нарушителите във форума или дискорд групата
  • Организирай събори в #meetings (Discord групата)
  • Прави мнения във форума и викай приятели, забавлявай се
Другото което е, чудно ми е защо си се хвърлил толкова дълбоко за полицай, като това е най-трудната професия в сървъра.

Нова кандидатура можеш да пуснеш най-рано след 20 дни, като на следващата си кандидатура гледай да си изпълнил съветите ми по-горе!

Все пак се надявам тази ОТХВЪРЛЕНА кандидатура да не те демотивира, а напротив - мотивирай се повече и повече, покажи желанието си, справяй се добре и ще получиш шанс за изява, но най-добре пробвай след 20 дни за медик или пътна помощ, но си поддържай активността и изпълни съветите ми, които съм ти дал малко по нагоре. Успех и нека силата да бъде с теб!

Приятна игра в сървърите на DIXIKLO-Servers и незабравимо лято! :)

Best regards,
Dixiklo - founder and owner

Statistics: Posted by Dixiklo. — Thu Jul 30, 2020 12:22 pm


]]>
2020-07-30T00:52:10+03:00 2020-07-30T00:46:21+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=476&p=2408#p2408 <![CDATA[[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура За Полицай - embata21]]> 2-ник в играта embata21
3-на 14 години
4-Искам да стана полицай за да има ред в сървъра
5-играя от 1 месец в сървъра на ден мога да отделям по 4-5 часа в сървъра
6- до сега не съм бил медик полицай админ механик
7-дискорд Емилиян Александров
8- бих оценил английските си умения от десетобалната система от (6-10)

Statistics: Posted by embata21 — Thu Jul 30, 2020 12:46 am


]]>