Благодаря ти за кандидатурата, но тя не убеди екипа тъй като:- Имаш изиграни само 28 часа
- Не виждам желанието ти за изява, не се стараеш
- Вчера твърдя, че е забранено дрифтенето в сървъра, което не е така => не знаеш правилата.
Съвети, в които да се слушаш, ако искаш да влезеш в екипа някой ден:- Бъди активен и редовен в сървъра
- Докладвай нарушителите във форума или дискорд групата
- Организирай събори в #meetings (Discord групата)
- Прави мнения във форума и викай приятели, забавлявай се
Другото което е, чудно ми е защо си се хвърлил толкова дълбоко за полицай, като това е най-трудната професия в сървъра.
Нова кандидатура можеш да пуснеш най-рано след 20 дни, като на следващата си кандидатура гледай да си изпълнил съветите ми по-горе!
Все пак се надявам тази ОТХВЪРЛЕНА кандидатура да не те демотивира, а напротив - мотивирай се повече и повече, покажи желанието си, справяй се добре и ще получиш шанс за изява, но най-добре пробвай след 20 дни за медик или пътна помощ, но си поддържай активността и изпълни съветите ми, които съм ти дал малко по нагоре. Успех и нека силата да бъде с теб!
Приятна игра в сървърите на DIXIKLO-Servers и незабравимо лято! 
Best regards,
Dixiklo - founder and ownerStatistics: Posted by Dixiklo. — Thu Jul 30, 2020 12:22 pm
]]>