[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
DIXI-Servers Bulgaria 2020-07-17T14:50:04+03:00 https://dixiklo-servers.com:80/forum/app.php/feed/topic/452 2020-07-17T14:50:04+03:00 2020-07-17T14:50:04+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=452&p=2036#p2036 <![CDATA[Re: Кандидатура за CS16 Bhop Only]]>

Отхвърлен!

Statistics: Posted by q2k — Fri Jul 17, 2020 2:50 pm


]]>
2020-07-15T20:40:02+03:00 2020-07-15T20:40:02+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=452&p=1995#p1995 <![CDATA[Re: Кандидатура за CS16 Bhop Only]]> (шегувам се). Аз съм ЗА <3

Statistics: Posted by Ivss — Wed Jul 15, 2020 8:40 pm


]]>
2020-07-15T09:57:27+03:00 2020-07-15T09:57:27+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=452&p=1976#p1976 <![CDATA[Re: Кандидатура за CS16 Bhop Only]]> Не си влизал от повече от седмица в сървъра, не съм те виждал, не виждам и желанието ти за админ там. Препоръчвам ти да си вдигнеш активността и да покажеш, че заслужаваш поста, а след това да очакваш шанс. :)

Нещото, което ми харесва в теб, е че си изчерпателен и активен във форума, което е в твой плюс, но не забравяй и за активността в дадения сървър.
Решението на тази кандидатура го оставям на отговорника на сървъра @q2k този път, очаквам и гласовете на администраторите.

Не се отказвай!

Statistics: Posted by Dixiklo. — Wed Jul 15, 2020 9:57 am


]]>
2020-07-15T00:14:52+03:00 2020-07-15T00:14:52+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=452&p=1972#p1972 <![CDATA[[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за CS16 Bhop Only]]> Здравейте драги съфорумци. Казвам се Георги, живея в град Пловдив и съм на 23г. Играя counter-strike може би от 2004 насам със няколко прекъсвания, като съм бил Администратор в (alfa-public,triki-cs), но нека не говорим за това, защото ми става гадно.. обзема ме носталгия :(
Ако мога да споделя, че съм имал общ проект: Black-Gaming (не много отдавна) и мой личен: N1-Gaming в далечната 2014-2015 (не съм сигурен вече). Та както вече може би стана ясно.. имам си "некво" понятие от amxx comands и направата на някой видове модове/сървъри. Стига толкова за мен, нека Ви обясня защо искам да стана Администратор в bhop сървъра. :)
Много ми хареса от страна на мод, влизат читави и прилично държащи се момчета които играят тихо,НО..
има едни "дечковци" които влизат и почти не играят, спамят по чата,говорят по микрофона и се обиждат по между си и правят дразги с другите играчи. SILATA NA EDNA LEGENDA Се пиша в играта, няма да лъжа не съм бил редовен в сървъра и поради тази причина няма да поставя линк от gametracker.

Бланка:
1. Как се казвате и какъв е никнейма ви в играта (SILATA NA EDNA LEGENDA)
2. На колко сте (23г.)
3. Откъде сте (гр.Пловдив)
4. Защо искате да станете админ? (Мисля, че бях ясен с по-горе написаното.)
5. Били ли сте някъде другаде админ (ако да - къде) (посочих по-горе)
6. Дискорд за връзка (имате го)


Реших малко повечко да се обяснявам в кандидатурата, защото разгледах други стари кандидатури на момчета които им задавате подобни въпроси. Ако съм прекалил моля да бъда извинен. :P

Statistics: Posted by s1lata — Wed Jul 15, 2020 12:14 am


]]>