[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
DIXI-Servers Bulgaria 2020-07-07T14:58:58+03:00 https://dixiklo-servers.com:80/forum/app.php/feed/topic/426 2020-07-07T14:58:58+03:00 2020-07-07T14:58:58+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=426&p=1751#p1751 <![CDATA[Re: Кандидатура за полицай]]> И напротив, ти псуваше и се заяждаше. Хвърляш се в дълбоките води за полицай, защо не започна с нещо по-лесно и по-надеждно?

Докато не ме послушаш няма да получиш шанс, да не говорим, че изяде бан - дадох ти втори шанс, но казах, че ще си взема. Така и не спря с глупостите. :)

Нова кандидатура можеш да пуснеш след 20 дни, тази я отхвърлям. Следващата кандидатура гледай да не е за полицай!

Statistics: Posted by Dixiklo. — Tue Jul 07, 2020 2:58 pm


]]>
2020-07-07T14:32:57+03:00 2020-07-07T14:19:59+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=426&p=1749#p1749 <![CDATA[[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за полицай - Martin]]> 2.Име в играта?-Martin
3.На колко сте години?13г.
4. Защо искате да станете админ/полицай/медик/механик (посочете какъв искате да станете)? Искам да стана полицай ,за да помагам на гражданите със каквото мога и да има ред ащотото като няма полицай всеки започва да си прави каквото си поиска и се нуждаете от полицаи,ако има напечени ситуации да ги разрешавам. :)
5. От колко време играете в сървъра? Редовен съм играя от 230 часа имам по 3/4 часа на ден ,ако имам повече време отделям и повече.
6. Били ли сте някъде админ/полицай/медик/механик (посочете къде)?Несъм бил админ/полицай/медик/механик
7. Дискорд за връзка?- Александар_Вилиянов_Петков_666 #9321
8. Как бихте оценили своите английски умения по десетобалната система (1/10)? Бих казал 5/10

Statistics: Posted by Milosh — Tue Jul 07, 2020 2:19 pm


]]>