Преди колата я имаше - хубава е няма спор, но са само излишни мегабайти, а в момента няма и полицаи освен шефа. Темата я заключвам и ще бъде отключена след като полицията се напълни поне с 3 практиканта и ще се гласува за този скин. Поздрави!Statistics: Posted by Dixiklo. — Thu Feb 13, 2020 6:46 pm
]]>