[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
DIXI-Servers Bulgaria 2019-11-23T20:03:07+03:00 https://dixiklo-servers.com:80/forum/app.php/feed/topic/4 2019-11-23T20:03:07+03:00 2019-11-23T20:03:07+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=4&p=4#p4 <![CDATA[Как да се оплачем от някого || How to complain from anybody]]> БългарскиЗа да се оплачите трябва да имате доказателства. Заглавието ви трябва да описва точно и ясно ситуацията, например: "Оплакване от полицаят GoshoBG". За да ви е по-лесно, за поста си можете да използвате следната бланка:
1. Вашият ник:
2. Вашият SERIAL:
3. Името на акаунтът ви при регистрация в сървъра (не е задължително):
4. От кого се оплаквате:
5. Какво е направил неправилно:
6. Доказателство:
EnglishTo complain from somebody you need to have a proof. Your heading needs to be clear to the situation like "Appeal from the policeman GoshoBG". To be easy, you can make your post like this:
1. Your nickname:
2. Your SERIAL:
3. Your nickname (register):
4. Who are you appealing from:
5. What is his wrong:
6. Proof:

Statistics: Posted by Dixiklo. — Sat Nov 23, 2019 7:03 pm


]]>