Подпомагал съм на сървъра с донейт, защото олнера и като цяло целия екип се справя много добре, и за да си купя хотел! Ще организирам разни събития (КОГАТО ИМАМ СВОБОДНО ВРЕМЕ)! Играя от доста време в сървъра, около 3 месеца, когато имах задължения бях редовен, сега пак станах редовен! Понеже вече е лято и излизам на вън с приятели на вън и разни други глупости неми оставя попринцип много време за игри! Но за играта специално мога да отделям поне 4 часа на ден, или колкото да си изпълнявам седмичната форма! С доста хора от сървъра се разбирам, най-вече с по-старите и запомнящи играчи, които вече не са толкова редовни! Има доста нови хора с които се запознавам и гледам да сме в отношения с всички хора в сървъра! Ще подпомагам с каквото мога в сървъра! Английски знам от училище и от игри, също така и от филми! Не го знам на голяма степен , но разбирам малко! Надявам се да стана част от екипа! Благодаря за отделеното време!

Statistics: Posted by Rendeto — Sat Jul 04, 2020 12:36 am
]]>