[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
DIXI-Servers Bulgaria 2020-06-30T08:22:21+03:00 https://dixiklo-servers.com:80/forum/app.php/feed/topic/365 2020-06-30T08:22:21+03:00 2020-06-30T08:22:21+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=365&p=1624#p1624 <![CDATA[Re: Кандидатура за полицай-stenli047]]> Здравей,

Първото което е, не мисля, че си на 16. Както и да е - годините за мен нямат значение, важното е да покажеш знанията, желанието и уважението. Вчера наистина се оплакваха от теб, а и трябва да намалиш мазненето и настойчивото си поведение. Също така, не знаеш някои неща по сървъра, например къде можеш да работиш, полезните клавиши и т.н. Няма как да се очаква да помагаш на хората, а реално ти да не знаеш кое къде и как е.
Задължително прочети F9/Information и важните теми за полицията, като правилника, обяснение за работата, листа с глобите и правилата на сървъра.

Хвърлил си се в дълбоките води за полицай, но трябва да покажеш желанието и да се докажеш!
Съвети, в които да се слушаш, ако искаш да влезеш в екипа някой ден:
  • Бъди активен и редовен в сървъра
  • Докладвай нарушителите във форума или дискорд групата
  • Организирай събори в #meetings (Discord групата)
  • Прави мнения във форума и викай приятели, забавлявай се


Сега ще си кажеш, че не те искаме или е нещо лично, но не е така - искам да те взема, но не мога да го направя. Трябва сам да си помогнеш, да се стегнеш и дадеш всичко от себе си. Не се отказвай!

Кандидатурата е ОТХВЪРЛЕНА, а ти изпълни всичките ми съвети и пусни нова кандидатура след 1 седмица!

Best regards,
dixiklo

Statistics: Posted by Dixiklo. — Tue Jun 30, 2020 8:22 am


]]>
2020-06-30T02:12:00+03:00 2020-06-30T02:12:00+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=365&p=1622#p1622 <![CDATA[Re: Кандидатура за полицай-stenli047]]> Statistics: Posted by tonkata — Tue Jun 30, 2020 2:12 am


]]>
2020-06-30T00:01:45+03:00 2020-06-30T00:01:45+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=365&p=1619#p1619 <![CDATA[[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за полицай-stenli047]]> 2. Ник в игра? stenli047
3. На колко сте години? 16
4. Защо искате да станете админ/полицай/медик (посочете какъв искате да станете)? Искам да стана полицай, за да помагам на другите полицаи и на другите играчи да спазват правилата. И защото всеки полицейски служител трябва да спазва законите, както и да наказва тези които не ги спазват.
5. От колко време играете в сървъра? В сървъра играя от 15-20 дена , всеки ден по 4-5 часа, понякога и по повече.
6. Били ли сте някъде админ/полицай/медик/механик (посочете къде)? Не, не съм бил.
7. Дискорд/Стийм за връзка? Naprao Ai Chao#2351
8. Как бихте оценили своите английски умения по десетобалната система (1/10)? 5/10

МЕРСИ ЗА ОТДЕЛЕННОТО ВРЕМЕ!! :P :drinks:

Statistics: Posted by stelkata123 — Tue Jun 30, 2020 12:01 am


]]>