2. На колко сте? 19
3. Откъде сте? От Русе
4. Защо искате да станете админ?) Понеже заради пандемият, която дойде и в България, активността на сървъра скочи драстично има нови потрeбители, които още не са наясно с правила и съответно ги нарушават.Желая да помогна на Екипа и да подържаме заедно добрата игра в сървъра!
5. Били ли сте някъде другаде админ (ако да - къде)? - Да,бил съм админ в [Danger-cs.eu] Deathrun,CrossFire -> [Deathrun],UGC.LT | Dust Only,Bulletplay-Cs.e и в други сървъри/вериги съм бил,но другите не ги помня понеже беше преди доста време.
6. Дискорд за връзка? BetterThanLynx#7830Statistics: Posted by BetterThanLynx — Mon Jun 08, 2020 2:46 pm
]]>